Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem co raz większa ilość protestów różnych grup zawodowych jest nieprzewidzianym przez PiS skutkiem ubocznym rozdawnictwa pieniędzy patologii. Ludzie są po prostu #!$%@?, że sami pracując płacą co raz więcej podatków, a nie dostają w zamian nic więcej. Jednocześnie widzą, że Karyna z Brajankiem i wiecznie #!$%@? Sebą z bloku obok mają się ciągle dobrze i rząd chce im dawać co raz więcej. Jest to chyba normalne, że jak mi jest ciężej chociaż sumiennie pracuję, a jakaś patola co biją medale w wypluwaniu dzieci ma lepiej to się po ludzku #!$%@? bo chyba ktoś mnie dyma bez mydła.

Mam nadzieję, że więcej grup zacznie protestować i jeszcze te rozdawnictwo PiSowi wyjdzie dupą bo zobaczą, że ludzie jednak widzą, że są dymani na prawo i lewo

Ludziom którzy krytykują te protesty jedno wielkie xD i życzę im żeby pracowali gdzieś całe życie 2K na rękę u jakiegoś dozorcy niewolników bo widocznie lubią być opluwani

#strajknauczycieli #bekazpisu #polska #polityka
  • 92
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Credek: ja sie tylko pytam tych januszy, ok niech idą na kasę. I kto bedzie uczyć dzieci?

Polacy nie rozumieją, ze edukacja powinna byc doinwestowana, a nauczycielami powinni byc specjalisci. Ale wtedy pada argument ze hurr, nauczyciele nie uczo, ja musze sama z dzieckiem uczyć po godzinach. Ja jakos sam sie uczylem i dalem radę, ba nawet skończyłem dwa kierunki.
Moim zadaniem powinien być definitywny przesiew nauczycieli którzy mogą odejść na
  • Odpowiedz
ja sie tylko pytam tych januszy, ok niech idą na kasę. I kto bedzie uczyć dzieci?

Typowa uczelnia wypuszcza co roku ok.20-40 nauczycieli z tylko jednego przedmiotu (!). Ile z tych nauczycieli dostanie pracę w szkole? Jeden? Może dwóch.


@kocurowy: Sam sobie odpowiedziałeś :P
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@trevoz: nauczyciel musi podjac pracę dydaktyczną w czasie dwóch lat od skończenia studiów inaczej traci uprawnieniami pedagogiczne. Tak to przynajmniej wyglądało. A poza tym mówię: gdyby byl przesiew uczących emerytów, to więcej młodych by miało pracę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
bo każdy normalny człowiek zmienia pracę, zamiast się męczyć


@BQP: tak to może napisać tylko debil bez wykształcenia.
Ludzie nie po to latami inwestują w swój rozwój naukowy żeby co chwilę pracę zmieniać.
MOŻE dla pani z biedronki jest bez znaczenia czy dziś jest sprzedawcą, jutro sprzątaczką a pojutrze pomocą kuchenną albo dla ciebie - dziś w magazynie, jutro szlifowanie gipsów czy łopata a pojutrze jabłka w sadzie u bauera. Nic
  • Odpowiedz
tak to może napisać tylko debil bez wykształcenia.

Ludzie nie po to latami inwestują w swój rozwój naukowy żeby co chwilę pracę zmieniać.


@kopszmercen: To ciekawe, bo pracuję z programistami, którzy są np. po socjologii, politologii czy budownictwie.
Wielu ludzi pracuje w branży niezwiązanej z wykształceniem.
Czasem mam wrażenie, że rzadkością jest praca związana z kierunkiem studiów xd
  • Odpowiedz
  • 1
@kocurowy No jasne, rodzic się dzieckiem nie interesuje, w szkole kadra tak samo ma #!$%@? za takie pieniądze i później rosnie następne pokolenie patusow.... No to jak ma być dobrze? Co z tego że to ten stary, żyjący nadal w komunie beton wymiera jak rodzi następne uposledzone pokolenie. Ehhh...
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Prędzej majowe wybory obudziły ducha komuny, od Broniarza do Cimoszewicza... Ludzie wszystko poprą... do momentu kiedy trzeba brać urlop w gównopłatnej pracy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: czyli zazdrość i zawiść kierują tymi ludźmi? " kurła, tamten ma a ja nie mam, tak być nie może, ja też mam mieć!"
Przypominam że na dzieci dostają wszyscy po równo bez względu na status społeczny, więc jeżeli ktoś nie ma dzieci to nie powinien oczekiwać że również dostanie to co Seba z Karyną którzy dzieci mają.
To jest nienormalne co piszesz, tak zachowują się ludzie niedojrzali i chorzy z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
tak to może napisać tylko debil bez wykształcenia.

Ludzie nie po to latami inwestują w swój rozwój naukowy żeby co chwilę pracę zmieniać.


@kopszmercen: To ciekawe, bo pracuję z programistami, którzy są np. po socjologii, politologii czy budownictwie.

Wielu ludzi pracuje w branży niezwiązanej z wykształceniem.

Czasem mam wrażenie, że rzadkością jest praca związana z kierunkiem studiów xd

@trevoz: ciekawe czemu akurat po socjologii i politologii :)
  • Odpowiedz
Ja jestem przeciwko, bo nie chcę żeby moi rodzice opłacali coś z czego nie korzystam. Chodzę do prywatnego liceum i w dupie mam nauczycieli pracujących w publicznych szkołach.

@Aedemkun: jezeli juz siegasz po argument portfela, to siegaj przynajmniej po swoj portfel ( ͡° ͜ʖ ͡°) i pamietaj o tym, ze swiat siega dalej niz czubek nosa. lepsza edukacja to lepszy kapital spoleczny.

Między nauczycielami z szkół prywatnych,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiedys_Mialem_Fejm: to jest standardowa polityka rządu od wielu lat, dziel i rzadz, podziel państwo na grupy społeczne, daj jednej, reszta się będzie buntowac, zrób popcorn i patrz co się będzie dziać a ty możesz sobie elegancko pierdziec w stołek.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm z czego wy się cieszcie że nauczyciele protestują, myślicie że to się kiedyś zatrzyma? PiS zaczął rozdawnictwo i to jest kula śnieżna, nikt tego nie zatrzyma. Będzie tylko gorzej, drożej i coraz bardziej roszczeniowo.
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: naiwnością jest sądzić, że PiS nie przewidział niezadowolonych grup społecznych. Wszystko co robią jest podporządkowane wyborom. Zrobią teraz damage control i aby do jesieni.
Odpowiedzią na pogłoski, że Rydzyk tworzy partię była trzynasta emerytura. Przekupieniem beneficjentów 500+ było włączenie do programu pierwszego dziecka. Zmiany w sądownictwie w myśl stalinowskiego "Nieważne, kto głosuje, ważne, kto liczy głosy"...
Nie muszą mieć racji, ważne że mają władzę.
  • Odpowiedz