Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mirki poszukuję auta do taszczenia mojej lawety jako iż moje #e39 530i w turasie ma sprężyny a nie poduszki przez co tylne zwieszanie leży fest a że ma już 235k mil wole nie wystawiać go na większą próbę..

Zastanawiam się nad 530d touring albo czymś podobnym na poduszkach. Generalnie nie chciał bym dać więcej niż £1000.

W sumie mógłbym tą moją 118d bo niby może do 1.5t ciągnąć ale boje się co by się stało jak bym to przekroczył xD

Jakieś pomysły? Ważne by auto było lżejsze niż 1.8 jako iż mogę max do 3.5t jeździć jako masa zestawu (chociaż to nie jest jakoś mega ważne bo w anglii nikt #!$%@? nie daje o to xD) i by mogło ciągnąć z 2 tony.

#uk #bmw #samochody #laweta
sorek - Mirki poszukuję auta do taszczenia mojej lawety jako iż moje #e39 530i w tura...

źródło: comment_p2rAdA6iQUNGeOEhq1WHuP5e6yczE8QO.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@sorek za lekkie też nie może być bo później będzie miotać nim jak szatan ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja to widzę tak: kombi, napęd na cztery koła, lpg. Passaty 4motion,jakieś audi, coś w tym stylu
  • Odpowiedz
Tylko nie znam się jaki model warto, na pewno quatro jakieś


@sorek: Audi A4 B5 i A6 C5 to prawie to samo co passat B5, więc pewnie dużo więcej się nie pociągnie.
  • Odpowiedz
@sorek: Saab 95 za 500 funtów? Ale pewnie dmc zestawu wychodzi jak omega

Jest jeszcze XC90 którym bardzo fajnie ciągnie się przyczepę, caravan, ewentualnie mały dom ale to ponad budżet

Jeżeli to ma być do ciągnięcia lawety głównie, to quatroo nie jest takie mega potrzebne w tym klimacie. Ważne żeby był automat, ale nie multitronic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chodzi o to ze quatro ma wiekszy towing capacity

@Atreyu:

@bigger: autolaweta to £6k+ minimum

@cocaine01: dobry pomysł! Ale co z nimi nie tak że są tak tanie? Jaki silnil najlepszy?
  • Odpowiedz
@sorek: Nic z nimi nie jest nie tak xD Ot, van rodzinny to czemu ma być drogi? Widzę że wersje powyżej 2000r macie już za ok 1500 funtów więc nie ma biedy chiba. Najlepszy to 1.9 90/110km na pompie, zdaje mi się że jeszcze dostępne w mk1 po lifcie. mk1 to jedna chwała czy sharan, galaxy, alhambra.
  • Odpowiedz