Wpis z mikrobloga

Żeby głosować na PiS to serio trzeba mieć IQ na poziomie ameby. Oto największe dokonania rządu PiS:
Znacjonalizowanie karetek
Znacjonalizowanie Pesy
Zakaz handlu w niedziele
Utrzymanie 23% Vatu
Wprowadzenie podatku bankowego
Bezmyślne rozdawnictwo pieniędzy
#bekazpisu #4konserwy #neuropa #polityka #bekazetatystow #bekazsocjalistow
Pobierz D.....0 - Żeby głosować na PiS to serio trzeba mieć IQ na poziomie ameby. Oto najwięk...
źródło: comment_AYuE8oq7LbKdcP9fzdmh878BhPjesF6X.jpg
  • 61
@NiemieckiArbiter: Absolutnie żaden troling IMO 500+ jak najbardziej ale przy kryteriach dochodowych. Nie wiem czemu kaczor jeszcze tego nie zrobił (mam nadzieje, że po wyborach to się zmieni). Dla wielu rodzin jest to znacząca kwota w budżecie domowym, niestety też wielu nie robi różnicy. Jednakże pisanie, że za 500 miesięcznie mozna żyć jak burżuj to już wyjątkowe #!$%@?.
@VrubeL: bo w polsce można, nie znasz cen żywności i pier...lisz jak potłuczony, przed dwoma laty była deflacja, gdyby się utrzymała między inflacją na niskim poziomie to by było git dla nas, 1000-1500zł to już jest zachodni standard ale nie dla psa kiełbasa, nie przez najbliższe 20-30 lat

imo z moich zakupów [a żrę dużo] 700zł to taka optymalna kwota za którą da się żyć na poziomie na głowę

a 500+
@cotusieodjanie: No i ile taka madka oprócz 500+ jeszcze wyciągnie? 3,4,5 tysięcy z opieki (której raczej kaczor nie ustalał). ty wydajesz 700 na samo żarcie a ona za 500 (ok niech ma jeszcze dwójke z opieki) ma utrzymać siebie i dziecko w godnych warunkach? Ograniczyć 500+ a zaoszczędzony hajs dać nauczycielom.
miesięczne słodycze to 200zł max
obiady to max 350zł
reszta przekąski aka śniadania

nie wiem w jakimś świecie wy żyjecie, kauflandy, lidle, auchan, biedronki itd. itp. ciągłe promocje w gazetkach itp. weźcie, serio, nie ośmieszajcie się głupie mięso wołowe na tydzień to może 70zł kurczak tańszy wiadome, ryby też
Jednakże pisanie, że za 500 miesięcznie mozna żyć jak burżuj to już wyjątkowe #!$%@?.


@VrubeL: bo nie o to chodzi. Zresztą taka narracja jest najczęściej zarzucana zwolennikom POKO przez entuzjastów dobrej zmiany i pewnie niewiele ma wspólnego z rzeczywistością :)

@TimmiTimmi: ej, serio - co rozumiesz jako "zniszczenie" przemysłu? Przecież z cukrowniami nie jest źle, na pewno nie tak jak ze stoczniami.
Zresztą taka narracja jest najczęściej zarzucana zwolennikom POKO


@NiemieckiArbiter: Serio? Wiem, że niektórzy mają tu konta zdecydowanie dłużej niż ja ale to zwolennicy POKO najczęściej zarzucają madkom życie ponad stan za 500+. Sporo znam rodzin, którym ten program pomaga choć w niewielkim stopniu na podwyższenie standardu życia. Niestety jest też sporo, którzy i bez tego 500 sobie dobrze radzą. Dlatego IMO 500+ tak ale dla najbiedniejszych.
jak każdy "prawak", zero argumentów, same frazesy i półsłowka, a przy argumentach i konkretach uciekacie bez słowa, albo zasłaniacie się jakimiś pierdołami.


@CytrynowySorbet:

tak sobie #!$%@? pisowski agenciku?

Doinformuj się ignorancie

prawacki debil z głównej

co konkretnie zostało zniszczone?

odpowiedz

CytrynowySorbet: chyba jego dupa bo

prawacki debil z głównej

czywiście, że nie odpowie, bo to szablon do wklejania jest.

takie samo zdanie jak o szuralicji, ale co, dupa cie piecze


i