Wpis z mikrobloga

@Eliade ostatnio miałem możliwość przejechania się uberem po #krakow. Ku mojemu zaskoczeniu po chwili zamiast jakiegoś randoma przyjechała taksówka.
Oczywiście zaciekawiło mnie to, więc zapytałem się czemu taksówki używają teraz ubera.
Dowiedziałem sie, że taksówkarze pracują jednocześnie jako taksówkarz i Uber w zależności od tego skąd dostaną w danej chwili zlecenie.
Więc zamiast walczyć z uberem, taksówkarze teraz go używają, żeby zbić jeszcze więcej kasy.
Jedyne z czego
  • Odpowiedz
@szorstky no ale poważnie jak boją się o kasę to niech jeżdżą i tu i tu w czym problem?

Ja wiem że wtedy musieliby kupić nowe auta i drzwi otwierane na sznurek by już nie przeszły, ale nadal chyba lepiej jeździć niż stać i k----ć że się stoi i nie zarabia
  • Odpowiedz
@Eliade: Tak samo jak koszt uzbrojenia samochodu oraz ubezpieczenia powinien wynosić tyle co dla ubera. Albo może ubera tyle co dla Taxi. Tylko wtedy skąd Ci biedni ukraince wezmą na start te parę tysięcy
  • Odpowiedz
@Eliade: Będzie impreza w mieście, uber walnie stawkę + 10000% i będziecie płakać za wąsaczami z taxi xDD Będzie jak z lidlem lub biedronką, przejmą rynek i stawki polecą w górę.
  • Odpowiedz