Wpis z mikrobloga

@jaroslaw-andrzejewskioficial No to jak to jest żyć kiedyś biednie a teraz dostojnie za pieniądze mamusi? Bo kasę którą wyżebrzesz z lajtów lub z jutuby dostaniesz przeznaczasz na zaspokojenie swojego alkoholicznego nałogu. Ty jesteś jeszcze większym debilem niż dwójka pasożytów ze Szkolnej włącznie. No jest k*rwa czego zazdrościć. Tego godnego życia. Będąc niedorozwiniętym umysłowo czterdziestolatkiem żyjąc w sypiącej się drewnianej chacie bez kibla, przesiadując w pokoju z grzybem na ścianach w potwornej woni alkoholu, obwieszony łańcuchami za 2zł z którymi wstyd się nawet pokazywać pod stereotypową wiejską imprezą w remizie, mieszkając z matką będąc przy okazji na jej garnuszku której serce boli i krwawi bo nie tak wychowała swojego syna żeby stać sie lumpem, menelem, nierobem i niedorajdą życiową. Ty do czegoś doszedłeś? Chyba tylko do Zodiaka po browce, do wychodka albo do Potężnego Mazura by lizac loda dla niego. Bo do czego innego może dojść taki nierób, alkoholik i debil co gasi se peta na czole i ma zbyt wielkie mniemanie o sobie. Nie przechwalając się czy coś, ale to ja mogę powiedzieć że ja do czegoś doszedłem dzięki swojej pracy a nie ty. Wielki człowiek sukcesu który leci na Szkolną na nawet najmnuejszy rozkaz Knura. Ale ty jesteś żałosny Tołdi
#kononowicz #menelicano #boboli10 #mexicano to #patostreamy
  • 2
@Saturax: Za pieniądze mamusi raczej nie żyje,za to w jej domu tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) reszta sama prawda,zresztą jemu to koło stulejki lata więc niepotrzebne są takie długie orzeczenia co do jego osoby,jak ktos nie ma mózgu to jak chcesz zakorzenić tam jakikolwiek pomysł albo inną możliwość xd
Nie przechwalając się czy coś, ale to ja mogę powiedzieć że ja do czegoś doszedłem dzięki swojej pracy a nie ty


@Saturax: może i tak, ale to Ty piszesz posta na 10 linijek do niego, a on ma na takie żale #!$%@? i to srogo xd.

W ogóle porównywanie się do zwykłego menela, żeby wypaść korzystnie, no propsy.