Wpis z mikrobloga

Dziś małe #rozdajo z okazji że mój kana na YT osiągnał 1000 subskrypcji ;)

Zgarnąć można oryginalny kabelek Lightning do iPhone/iPad dokładnie taki jak tutaj https://www.youtube.com/watch?v=1HFnw71gOIU
W autoryzowanym sklepie Apple taki kabalek kosztuje 99 zł https://ispot.pl/lightning/apple-kabel-ze-zlacza-lightning-na-usb-1m,id-83659 wy możecie go zgarnąć za darmoszke :)

- Smieszna lub tragiczna historyjka/przygoda z waszym poprzednim kablem w komentarzu
- Wybrany zostanie totalnie subiektywny komentarz ;)
- Wysyłka inpost paczkomat na mój koszt - inna forma przesyłki na koszt wybranej osoby

#iphone #cebuladeals #apple
Pan_Slon - Dziś małe #rozdajo z okazji że mój kana na YT osiągnał 1000 subskrypcji ;)...

źródło: comment_gSJUblWjMVlG5VmHQkvPJKQlNAelHcW3.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Insiders: Moja historia wygląda tak, wyjechaliśmy ze szkoły w góry i zapomniałem kabla w pokoju hotelowym to pożyczyłem od koleżanki, podczas chodzenia po górach ładowałem swojego IP powerbankiem. Trochę #!$%@?łem i skakalem po wszystkim, przez bariery ochronne itd aż w pewnym momencie ogarnąłem że nie mam kabla i powerbanka xDD na szczęscie telefon został. Powerbank i kabel najprawdopodobniej spadł w małą przepaść i oczywiście go nie znalazłem. Chciałbym ten kabel
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: spałem sobie jak zawsze z tel obok, rano wstałem i zdałem sobie sprawe ze go zabilem, rozczlonkowana wtyczka zostala w telefonie a kabel swobodnie dyndal z gniazdka, musialo mi sie cos strasznego snic skoro sie tak wilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Slon Mój kabel został z moją byłą, bo swój zepsuła, a ja od tego czasu pasożytuję na ładowarce współlokatora. Pewnie nawet o tym nie wie.
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Tragiczna historia jest jest taka jak wielu moich znajomych, ja i widzę w tym wpisie kilku Mirków miało okazję już poznać na własnej skórze. Niestety plastik przy tych kablach zwyczajnie pęka przy wtyczce. Tym bardziej jest to przykre biorąc pod uwagę jego cenę... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz