Wpis z mikrobloga

Dziś małe #rozdajo z okazji że mój kana na YT osiągnał 1000 subskrypcji ;)

Zgarnąć można oryginalny kabelek Lightning do iPhone/iPad dokładnie taki jak tutaj https://www.youtube.com/watch?v=1HFnw71gOIU
W autoryzowanym sklepie Apple taki kabalek kosztuje 99 zł https://ispot.pl/lightning/apple-kabel-ze-zlacza-lightning-na-usb-1m,id-83659 wy możecie go zgarnąć za darmoszke :)

- Smieszna lub tragiczna historyjka/przygoda z waszym poprzednim kablem w komentarzu
- Wybrany zostanie totalnie subiektywny komentarz ;)
- Wysyłka inpost paczkomat na mój koszt - inna forma przesyłki na koszt wybranej osoby

#iphone #cebuladeals #apple
Pan_Slon - Dziś małe #rozdajo z okazji że mój kana na YT osiągnał 1000 subskrypcji ;)...

źródło: comment_gSJUblWjMVlG5VmHQkvPJKQlNAelHcW3.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Slon: nigdy mi się nie psuły kable. Ale ostatnio mój zaczął pękać przy wtyczce :( przydał by się :)

A historia mniej więcej brzmi tak:

Jakiś czas temu zacząłem podejrzewać swoją żonę o zdradę. Skąd się dowiedziałem? No bo zachowywała się typowo dla takich sytuacji. Gdy odbierałem telefon w domu, po drugiej stronie odkładano słuchawkę. Miała często spotkania z koleżankami, niespodziewane wyjścia na kawę czy po książkę. Na pytanie "z kim z naszych wspólnych znajomych się spotyka", odpowiadała, że są to nowe przyjaciółki i ja ich nie znam. Zazwyczaj czekam na taksówkę, którą ona wraca do domu, jednak żona wysiada kilkaset metrów wcześniej i resztę drogi idzie na nogach, tak że nigdy nie widzę jakim samochodem przyjeżdża i z
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 106
@Pan_Slon: nie mam żadnej historii ani zepsutego kabla, ale za to obiecuję, że jak dostanę kabel, to potnę go na żywo na yt, żeby dupa zapiekła tych co się pucują swoimi historyjkami xD
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: no jak kupiłem nowy telefon to moja przezorna pamiętając wcześniejsze przygody z tymi oryginalnymi kablami zamówiła z Ali takie nakładki na kabel przy końcu lightning i założyła. Jakoś źle chyba tego używałem, bo kabel rozdarł się w tym newralgicznym miejscu po miesiącu Xd
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Wyobraź sobie sytuację. Jesteś w Bieszczadach, siedzisz sobie na dworzu, słońce grzeje, panel solarny z kablem ładuje telefon. Wychodzisz sobie na chwilę na stronę, telefon bierzesz, by zdjęcia okolicy porobić. Wracasz, a tu nie ma kabla, i panelu.

Tak, lis #!$%@?ł mi kabel i panel ....

P.S byłem tam sam
  • Odpowiedz
@Pan_Slon: Podczas noclegu w maminej chałupce po powrocie z dość mocno zakrapianej imprezy, na jeszcze lepszy sen odpaliłem sobie na słuchawkach jakiś film coby zasnąć jeszcze szybciej no i telefon podpiąłem do ładowania. Z rana się okazało że moje EarPodsy stały się Airpodsami, a kabel do ładowania stał się bezprzewodowym kablem do ładowania. Zamroczony wydarzeniami ubiegłego wieczora zapomniałem o domowym kitku, który gryzie wszystko co z kablami związane - jakimś
  • Odpowiedz