Wpis z mikrobloga

@biesy: Tak wiem.
2018 5%
2019 5% plus 9.6%
2020 5%
Czyli przy zarobkach 2500 w 2017 roku nauczyciel w 2020 będzie zarabiał 650 zł więcej.Jak im za mało to wypierd...
  • Odpowiedz
@lucer: szkoda, ze nie w 2049. Serio. Ps. - mówimy o kwotach brutto. Jak uważasz, że to godne pieniądze za opiekę i przekazywanie wiedzy dzieciom oraz wymóg posiadania odpowiednich kwalifikacji i wiedzy, to gratuluję bycia dzbanem.
  • Odpowiedz
@lucer: i uważasz, że nauczyciel pracuje tylko przy tablicy? napisz jeszcze może, że mają co 45 min 15 min przerwy, wolne wakacje i jeżdżą na wycieczki za free. nie chce mi się już nawet tych kretynizmów i pisowskiej narracji prostować.
  • Odpowiedz
@biesy: Tak już słyszałem to bredzenie wiele razy jak oni ciężko pracują w domu.Śmiechu warte.W całej Europie mogą pracować dłużej przy tablicy tylko u nas nie mogą.
  • Odpowiedz
@lucer: w całej Europie nauczyciele dostają hajs porównywalny z tym jaki dostają prawnicy i lekarze. To primo. Secundo: patologią nie są tylko zarobki, ale cała karta nauczyciela.

Tak już słyszałem to bredzenie wiele razy jak oni ciężko pracują w domu.Śmiechu warte


@lucer: śmiechu warte, bo co? Tak sobie uroiłeś czy w tvp mówili? czy może "masz znajomego nauczyciela" i wiesz? xD
  • Odpowiedz