Wpis z mikrobloga

Jak wspominam moich nauczycieli to 75% bym #!$%@?ł pensje o 30% za ich brak zaangazowania i podejscie do uczniów. Oni nie wzbudzają w uczniach checi rozwoju bo odejscie od klucza równa się często ocenie w dół.
#strajknauczycieli
  • 31
  • Odpowiedz
Ziom u mnie w szkole gościu z klasy włączył bezpieczniki bo nie miał Wi-Fi (uczeń), ziomka na piętrze wyżej popieściło bo robili z TV. Nauczyciel który sobie poszedł pić kawę na lekcji, z trzema innymi nauczycielami z tego samego kierunku, wrócił i powiedział że nie mogliśmy tego wiedzieć że to tak działa i nie nasza wina że nikt nam nie powiedział. I od początku roku ziomek był 4 razy na lekcji, mam
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: gdyby podwyżki były motywowane zmianą kadr i porządną reformą, dzięki której w miejsce tych sfrustrowanych dziadków przyszłyby osoby ambitne i z pomysłem to byłbym za. Niestety podczas dwunastu lat szkoły nauczycieli z pasją miałem czterech. Czterech. To jest kpina, bo reszta zraziła mnie do do nauki, do szkoły i do kontynuowania edukacji. Beton, zero podejścia, prowadzenie lekcji na odwal i traktowanie ambitnych uczniów jak zarazy. Należy im się ale zmiana
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: A kogo oczekujesz za 2 tys PLN/mies.? Ambitna i ogarnięta osoba znajdzie sobie lepszą pracę i nie będzie to szkoła. Do szkoły po prostu trafia odpad z rynku pracy, który nie chce pracować za kasą w sklepie.
  • Odpowiedz
@restecp: nauczyciele zrazili Cię do nauki? A może to, że po prostu nie lubisz się uczyć zraziło Cię do nauki? Większość Polaków miała takich samych nauczycieli jak Ty i jakoś mamy w kraju osoby o wielkiej wiedzy, więc nie zrzucaj winy na nauczycieli.
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: Mam podobne zdanie, ale PiS pewnie w tym swoim populizmie ugnie się, bo jak już czytam o krowa+ i tucznik+ to się za głowę łapię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Podlewanie pieniędzmi patologii to najgorsze co można zrobić. No, ale ma być komunistycznie, każdemu równo. Podwyżka - spoko, ale ze zmienionym sposobem oceniania nauczyciela, żeby ci co jadą z pożółkłych notatek od 20 lat, mają #!$%@? na
  • Odpowiedz
@Pepe_Roni: Jak mam kontakt z fryzjerem/urzędnikiem/policjantem/lekarzem/dentystą/sklepikarzem/kierowcą/taksówkarzem/budowlańcem i gurwa każdym innym, to to 75% bym #!$%@?ł pensje o 30% za ich brak zaangażowania. Bo wszyscy są kiepscy, nie to co ja, jedyny pracowity i wyjątkowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BoMiTakKazali: Tylko właśnie ten odpad teraz domaga się podwyżek. Uważasz, że nagle zaczną się przykładać? Dopóki będą zatrudniani na kartę nauczyciela, która jest solidnym dupochronem i przywilejem, nic się nie zmieni. Może tylko tyle, że nowi nauczyciele będę troszkę lepsi od tych starych.
  • Odpowiedz
@testinkow: a no bo gdzie indziej nie ma odpadu: w urzędach, gównokorporacjach i januszexach. Tylko nauczyciele tacy źli i nic nie robią użerając się z rozpieszczoną gównarzerią i ich rodzicami. Śmieszą mnie takie argumenty. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pwado: A mnie śmieszą Twoje xD Jeśli normalny pracownik nie będzie wykonywał należycie swoich obowiązków, to dostaje wypowiedzenie i elo. Spróbuj tak z nauczycielem mianowanym czy dyplomowanym.
Poza tym w januszexach i gównokorporacjach takie odpady też kokosów nie zarobią. A nawet jeśli to mam to w dupie, wiesz czemu? Bo nie ja im płacę. A nauczyciele są opłacani z moich podatków i mam prawy trochę się #!$%@?ć, że są uprzywilejowani. Wolałbym
  • Odpowiedz