Wpis z mikrobloga

Tak wam powiem, że mieszkam już jakiś czas w Lublinie ( 2 lata ) i powiem, że tak #!$%@? miasta dawno nie widziałem. Nie chcę hejtować ale tyle menelstwa, tylu dresów, tyle ukraińców dawno nie widziałem. Lublin sam w sobie jest okropnie brzydki poza ścisłym centrum, reszta to jakaś komuna. Pozdro dla ludzi zamierzających mieszkać tam całe życie. Jeżeli ktoś mieszka z własnej woli w Lublinie to musi być albo #!$%@? albo nigdzie indziej nie był :)
Nie polecam przyjeżdżać do Lublina nawet na weekend :)
#lublin #zadupie #polska
  • 22
  • Odpowiedz
@marcin3343: Są specjalne wycieczki do Lublina i w programie jest.:
Naszczać w bramie. Pierdnąć na SOR. Krzyknąć na dworcu Ooo..!! 5 złotych.
Krzyczeć Kartofle i czekać aż przybiegną z wiadrami. Same atrakcje.
  • Odpowiedz
@marcin3343: jak się mieszka w jakimś kołchozie pokroju krochmalna, okolice kunickiego itp to może tak, ile razy tamtędy tylko przejeżdżam to aż mi żal, aczkolwiek znacznie większa część miasta jest dużo bardziej cywilizowana, mieszkam na Węglinie i nie mogę się do czegokolwiek przyczepić.
  • Odpowiedz
@marcin3343: Nie rozumiem dlaczego nie spakujesz się i nie wyjedziesz. Może postaw pytanie co ty zrobiłeś dla tego miasta aby później od niego wymagać. Ja jestem z Krakowa obecnie mieszkam pół roku w Lublinie i dobrze mi się tu mieszka są dobre połączenia autobusowe a jak ktoś się uprze to może wszędzie dojść z buta. Następnym razem weź trzy głębokie wdechy i pomyśl dwa razy zanim kogoś lub w tym przypadku
  • Odpowiedz
@marcin3343: @Infrass: człowieku Lublin to takie zadupie Ukrainy w Polsce, tam nic się nie dzieje, nic się nie tworzy, tam tylko się żyje bo ktoś kiedyś wyewoluował blokadę popełniana samobójstwa bo inaczej wszyscy by tam je popełnili a tak że nie mogą wiądom te swoje egzystencję dzięki taniej vódzie z ukry i taniemu paliwu od Saszy. kilkanaście procent przyjeżdża na robotę do Wawy ale to ci bardziej oświeceni.
  • Odpowiedz
@marcin3343: na Lubelszczyźnie koszty życia są niskie,przykładowo bardzo dużo znajomych buduje dom za 300-400 tyś,co jest niepojęte dla osoby mieszkającej w Warszawie,która musi na dom wydać milion złotych. Wydaje mi się,że tu się spokojnie żyje. Może i miasto nie jest piękne, ale bardziej bym się cała przejść wieczorem po takim Wrocławiu (gdzie ludzie lądują w rzekach), niż po Lublinie.
  • Odpowiedz