Wpis z mikrobloga

@dr_hans_trautmann: przegląd zrobiłem przed montażem. Auto jest tak zrobione żeby można było zdemontować łatwo mebelki. Nie wiem czy zwracają na to uwagę. Wiem że raczej patrzą na przewóz osób i montowanie na lewo dodatkowych foteli
  • Odpowiedz
@wypokek: bus zapladniacz. Dobrze wiem jak łatwo poderwać i rozkręcić dziewczynę w klubie. Niestety bardzo trudno jest ja zabrać do domu opinia koleżanek, sumienie. Dlatego t stworzyłem zapladniacz bus. Dojeżdżamy w każde miejsce w Warszawie. Klimatyczna muzyka, jako jedyni nie stosujemy foliowych przescieradel. Drink powitalny w cenie. Dziki jednoosobowemu materacowi masz pewność że nie zostanie na śniadanie
  • Odpowiedz
@rafal-heros: czy to jest łóżko z ikeii? Rozumiem ze możesz tylko 3 osoby wozić nie?

Ofc, zajebiście zrobione. Sam się zbieram do takiego ale zebrać nie mogę. Zazdro motzno
  • Odpowiedz
@russo: Mam Przyczepę Niewiadów 126N po remoncie ale busa szykowałem na Europę zachodnią a chciałem uniknąć wykrycia w czasie spania na dziko, stąd ten projekt. Denerwuje mnie siedzenie w weekendy w domu i marnowanie czasu więc taki busik przyda się na weekendowe wyprawy.
  • Odpowiedz
@rafal-heros: Może głupie pytanie, może nie, ale da się zamontować normalną instalację LPG (w sensie sekwencję, do silnika) i podpiąć to do kuchenki? XD

Wiem, że to TDI, więc taki pomysł to średnio, ale gdybyś miał benzyniaka? :p
  • Odpowiedz
@Golomp: tak. W przyczepach niektórzy tak robią że zamiast butli 11 kg mają instalacje LPG. Po co? bo w każdym państwie jest inna butla gazowa a gdy masz np lodówkę na gaz to tego gazu schodzi. Zamiast tego podjeżdzają na stacje i problem z glowy. NIe wiem jak z t5 ale t4 były na benzynę i można czasami spotkać egzemplarze na ols.
  • Odpowiedz
Juz bym wolał srac na parkingu niz wozic ze soba ten kibel w miejscu gdzie przygotowuje jedzenie i śpię :/
Ale poza tym to kawał swietnej roboty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pumpkinn: Kibelek jest dobry na jedynki. rok temu uzywaliśmy i było dobrze bo nie trzeba ciągle latać do kibla. Zalewa się specjalny płyn i bałem się wylewać to na kempingu jak się napełnił bo jestem w tym temacie delikatny, ale w przypadku samego moczu nawet nie było czuć. Co innego kupa bo podobno to fermentuje więc lipa.
  • Odpowiedz
@Artic: jest ogrzewanie z Chin. klimy nie ma. Obecnie jest ok i auto ładnie trzyma chłod. Mam tak zrobione że klapa jest zamknięta ale na całej długości jest szpara. Powietrze krąży od klapy do szoferki więc nie zaciąga ciepłego powietrza z oszklonej kabiny. zobaczymy w upały i będę cos działać. kupiłem ekrany z pazłutkiem odbijające promienie słoneczne którym chcę oklejać szyby w gorące dni.
  • Odpowiedz