Wpis z mikrobloga

@Majozen: właśnie nie jestem do tego przekonany. Dodatkowe okno to dodatkowe miejsce gdzie auto będzie się nagrzewać. Większość czasu będę spędzać na zewnątrz a tam będę gotowac i spać. Teraz autko bardzo dobrze jest izolowane zarówno na zimno jak na słońce.
  • Odpowiedz
@rafal-heros: Możesz to rozwiązać wstawiając szyby z filtrem, albo jednokomorowe. Fakt, ze kosztują więcej, niż normalne, ale warto. A z grodzią, sam zobaczysz, że będzie ci tego brakowało w dalszej podróży, gdy Ty, lub twoja połówka będziecie się chcieli przespać w trasie. Wnętrze nie będzie tak klaustrofobiczne, a w dodatku możesz zainwestować w obracane fotele przednie, lub po prostu samemu przerobić mocowania.
  • Odpowiedz
@Majozen: dzięki za rady ale przeróbka ma by nisko budżetowa. Wydałem 7 tys ale meble mam zamiar sprzedać później, lodówka zostanie do przyczepy kempingowej więc podejrzewam że 3/4 kwoty odzyskam
  • Odpowiedz
@rafal-heros: Ze ścianą grodziową nie ma problemu, bo to kwestia rozwiercenia zgrzewów i wsadzenia uszczelki (w internecie 1m to koszt ok 10zl), a obrotowe mocowania fotela to grosze na złomie. Doatkowo ścianę grodziową możesz w każdej chwili wsadzić spowrotem.
  • Odpowiedz