Wpis z mikrobloga

  • 0
@kicioch kurcze dzięki Ci wielkie ;))

Już teraz po pewnym czasie rękodzieło u mnie idzie w dziesiątki produktów, chyba skuszę się żeby spróbować podziałać tam u nich.

Ostatnie pytanie i daje Ci spokój ;D

Wysyłka. Kto się sprawdzał najbardziej i ile mniej więcej klient musiał czekać?

Wsio. Dzięki Ci za odpowiedzi, mam podobnie jak Ty - setki pytań :D
  • Odpowiedz
@bkwas: U mnie wszystko leci pocztą polską bo sprzedaję drobne rzeczy, w zależności od wartości produktów i miejsca docelowego wysyłam polecony priorytet w niskich pudełeczkach - i są to wszelkie przesyłki do Europy, tańsze produkty do USA/Kanada (śledzenie jest tylko na terenie Europy więc klientów z USA/Kanady trzeba wszelkimi sposobami informować że nie ma śledzenia dla nich). Polecony priorytet do USA/Kanady 2-3 tygodnie (ale oznaczone mam 2-5 tygodni), w Europie w
  • Odpowiedz
@kicioch: zawsze mozesz sprzedawac cos calkowicie swojego, np zdjecie a do tego dolaczac za darmo breloczki, z zastrzezeniem ze wszelkie podobienstwa do wizerunkow postaci chronionych prawami autorskimi sa przypadkowe i niezamierzone ;)
  • Odpowiedz
@Aster1981: Ale żeby ktoś znalazł mój produkt, muszę mieć dobre SEO a to oznacza wrzucenie zastrzeżonych nazw w tagi, tytuły i opisy. To też użycie znaków i wizerunków zastrzeżonych więc kombinowanie odpada. Zresztą - nie chcę kraść cudzej pracy.
  • Odpowiedz