Wpis z mikrobloga

@theexitest: Sam w zeszłym roku wymieniałem silnik w mojej, rocznik 2006 tak jak ta z ogłoszenia tylko że wersja HP. Do tej z ogłoszenia powinno wchodzić wszystko z przedziału 2003-2008, ale wydaje mi się, że nie wersje HP. W każdym razie w wersji HP w roku 2006 były jakieś updaty, także ja do swojej szukałem z przedziału 2006-2008. Nie szło znaleźć takiego silnika w Polsce, tzn. są ogłoszenia ale jak silnik
@theexitest Tak, remonty dość drogie bywają, jeśli już jesteś dość napalony na Rx8 to bierz z uszkodzonym silnikiem wankla i swapuj na 2jz, silniki między innymi w legendarnych suprach, bez podkucia przyjmują śmiało 400-450 kucy po odprezeniu, silniki podatne na mody i nie są tak awaryjne, tanio do kupienia w Anglii, nie były montowane tylko w Suprze, kilka innych Toyot je mialo i Lexusy, silnik w Rx8 ma to do siebie że
@theexitest: Kiedy widzisz tanio RX-8 przychodzi Ci na myśl, dlaczego takie cudo jest tak tanio? Jak ktoś tam wyżej pisał, silnik. Wymiana drożej od samego auta? Tak, jeśli kupisz za te 10-15k? to silnik na 90% jest lub będzie trupem. Wymiana na nowy coś koło 15k jesli dobrze pamiętam, może troche taniej. (No chyba że sam sobie wymienisz to dużo taniej). Nie chce się znów rozpisywać o silniku, dlatego od razu
@theexitest: No to jak tak to polecam, najprzyjemniejsze auto do jazdy jakim miałem okazję jeździć. Rozważ tego swapa, za jednym zamachem załatwisz największy problem tego auta, ale wiadomo, że musisz być gotowy zapłacić kilnanaście tys. minimum.