Wpis z mikrobloga

32245 + 101 = 32346
Wybralim się dzisiaj z mirabelką @solimoes w trasę przez Tuszyn i Rzgów tempem spacerowym. Wspólnie jakieś 55 km. Wiatr dawał się momentami niemiłosiernie we znaki. Dojechawszy do domu miałem 80 km na liczniku więc postanowiłem dokręcić do #100km I w sumie nie był to błąd bo nareszcie wpadła setka w tym roku ale ostatnie 10 km robiłem z dwoma przystankami bo wiatr wrzucał mi wsteczny w rowerze ( ͡° ʖ̯ ͡°)
W nagrodę należy się piwo i pizza ( ͡ ͜ʖ ͡)
#rowerowyrownik #ruszlodz #wykoptribanclub
Zelazko_MPM - 32245 + 101 = 32346
Wybralim się dzisiaj z mirabelką @solimoes w trasę...

źródło: comment_tMbdXGWiGchTOlXfa4xUhOxiqa8OakWh.jpg

Pobierz
  • 16
@villemo69: no co zrobisz XD nic nie zrobisz :-D, ale ciężko mi zweryfikować czy to było tempo spacerowe, zawsze jeździłam sama, dla @Zelazko_MPM mogło takie być :-D, moja osobista średnia i tak wyższa niż jak jeździłam sama więc OK :-D, jestem i tak wdzięczna że się ze mną tłukł :-D nawigował i było łatwiej
#100km


@Zelazko_MPM: gratuluję! chociaż nie wiem czy nie napisać w końcu ;) bo zima miała być lepiej przepracowana!
to teraz czas na #200km :)

oj skąd ja to znam, starasz się, pedałujesz ile sił a facet i tak napisze "tempo spacerowe" :D


@villemo69: nie martw się - jak jeżdżę czasami np. z @metaxy czy z @Mortal84 to też mam wrażenie, że jadę ich tempem spacerowym ;) - ale przecież nie
Wybralim się dzisiaj z mirabelką @solimoes


@Zelazko_MPM: będziemy pewnie w przewidywalnej przyszłości w okolicy to zapraszam, bo już pan @sim_co i @sargento dołączył z #rowerowalodz to teraz czas na Was.

oj skąd ja to znam, starasz się, pedałujesz ile sił a facet i tak napisze "tempo spacerowe" :D

@villemo69: nie martw się. Znam takie dziewczyny co chłopaków urywają. Kwestia tego czy Cię to bawi. Jak nie bawi Cię naginanie to