Wpis z mikrobloga

@anamericantail: Też miałem niedawno usuwaną ósemkę. Co prawda nie bałem się do momentu otrzymanego telefonu. Pani opowiedziała mi o znieczuleniu i jego prawdopodobnych konsekwencjach. W sensie abym najlepiej zabrał ze sobą kierowcę, bo mogę nie ogarniac swiata. Ewntualnie będę mógł poczekac w poczekalni i później pojechać, ale to może bć najlepsza podróż mojego życia. i wtedy sobie przypomniałem o tych #!$%@? filmikach na jutku i paście z sierżantem ( ͡°
@Chael: Potężnie bolało, nie do opisania. Napierało na wszystkie zęby w ćwiartce, zrobiła się szczelina przy szyjce siódemki pod dziąsłem i dostawał się świat zewnętrzny do tej ósemki, więc był stan zapalny i spuchłam. Jak bym jej nie usunęła to było by tylko gorzej.
@anamericantail taka natura. Goilo się cholernie ciężko. Jakby tego było mało, to po roku okazało się, że jeszcze został szew, bo zasklepione dziąsło to wypchnęło, a co chirurg przegapił.
@anamericantail chyba mleczak nie wyszedł z dziąsła i zablokował wyjście piątki. Ja nie miałem pojęcia, zdjęcie robiłem ze względu na wyrzynające ósemki, które nie wyglądają tak źle w sumie xd
@tellet: No to podobna historia jak u mojej narzeczonej, tylko, że inny dentysta polecił usunąć tę 8 bo 7 niby może się od niej psuć i naciska na nią. Wspominał chirurg, że musiałby wyciąć kawałek kości żeby mógł ją usunąć. :D