Wpis z mikrobloga

@bekart: nie schodzi mi znieczulenie i obawiam się, że faktycznie straciłam czucie. Ile czasu trzyma to znieczulenie i kiedy można jeść lody ( ͡° ʖ̯ ͡°) szkoda, że zdałam chirurgowi dużo niepotrzebnych pytań, a nie zadałam tych ważnych.
@anamericantail: ja miałem dwa zastrzyki - pierwszy zszedł mi jakoś po 5h bo zacząłem czuć język. Tez zacząłem panikować ze nerw uszkodzony i w ogóle. Ale w przeciągu kolejnej godziny zeszło mi drugie znieczulenie. A teraz czuje ze mam opuchnięty trochę policzek i wargę. Przyłóż sobie okład zimny do policzka! Mi powiedział ze ok 2-3h poczekać i mogę jesc lody. Tyle ze i tak ich nie jadam od dwóch lat ze
@bekart: Było dłutowanie, antybiotyk już od czwartku biorę, a szwy mam aż po szczękę tak do góry ( ͡° ͜ʖ ͡°) no to skoro 5h to jeszcze mam godzinę zanim zacznę panikować. Dzięki, dałeś mi jeszcze 1 godzine spokojniej głowy
@anamericantail: ale tez teraz poszedłem do lustra i buzi otworzyć nie mogę. Dotykam policzek to czuje takie lekkie jeszcze mrowienie. Prawy policzek i kącik ust mam lekko opuszczony xD Wydaje mi się ze to tez kwestia tego obrzęku
@anamericantail: znam ten ból, u mnie kazali przeczekać i jeżeli przestanie to odpuścić sobie operację, bo operacja trudna, tym bardziej, że ząb (a raczej oba zęby) jest jeszcze pod dziąsłem. No i nie boli już od kilku lat.