Wpis z mikrobloga

@MaczoO: kisne niesamowicie, bo przy tej akcji wlasnie wychodzi, jakie mniemanie o sobie maja nauczyciele XD K---a zawód z misją, jeszcze w takiej matmy czy polskiego to coś trzeba wytłumaczyć, ale historie, biologie, geografie to po prostu parafrazowanie podręcznika w mniej lub bardziej ciekawy sposób XD Rzeczywiście, taki nauczyciel od WF czy historii powinien zarabiać ze 20 koła miesięcznie, w końcu tylko najwybitniejsze jednostki byłyby w stanie podjąć takie wyzwanie.
  • Odpowiedz
@MaczoO: wiadomo ze nie wszyscy nauczyciele maja tak zryte dekle jak ten osobnik ale z takim podejściem do świata i swojego zawodu to oni nawet nie zasługują na takie wypłaty jak teraz maja
  • Odpowiedz
@macadamia: ale nauczyciel musi się wyszkolić!!1 hurr durrr xD Wszyscy zapomnieli, że teraz byle debila przyjmą na studia i byle debil skończy jakąś Wyższą Szkołę Robienia Hałasu, po której może być nauczycielem. Studia kompletnie nic nie znaczą, słabym i przeciętnym inżynierom po studiach ciężko czasem znaleźć robotę, ale nauczyciel ma mieć gwarantowaną posadkę i wysoką pensję, bo poświęcił "całe życie" (czyli 5 lat, ale ostatnio widziałem w którymś komentarzu, że
  • Odpowiedz
@MaczoO: Z mojej edukacji pamiętam tylko jednego nauczyciela z pasją i taki powinien godnie zarabiać. Reszta albo była słabymi nauczycielami albo po prostu p------a. Jak studia nauczycielskie staną się elitarne gdzie przyjmują najlepszym to wtedy jasne niech zarabiają duże pieniądze.
  • Odpowiedz
@MaczoO: Zacząłem osiągać cokolwiek odkąd przestałem chodzić do szkoły i nauczyciele zniknęli z mojego życia. Kolejna głupia p---a r-------------a życie małolatom.

"Mogłam zostać biznesmenem, ale nie umiem kraść i mataczyć" - więc zostałam kretynką z podbazy zarabiającą mniej niż karyny w żabce i wyładowuję swoje frustracje na uczniach.
  • Odpowiedz
@MaczoO: Do dziś się pokładam ze śmiechu z piosenek, które nauczyciele kazali nam wyśpiewywać na swoją część na akademiach. xD Te piany o tym, że dziękujemy za ich trud, że oni nas życia nauczyli i bez nich bylibyśmy nikim. Prawdziwych nauczycieli, którzy coś robili, to miałam paru w liceum, bo chodziłam do dobrego. Z podstawówki i gimnazjum pamiętam bandę nieprzyjemnych, leniwych bab z beznadziejnym podejściem do dzieci. A dzieciom serdecznie
  • Odpowiedz
@Klepajro: no i sie zesral, mamy pierwszego merytorycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Akurat szczesliwie dla ciebie wczoraj gadalem z jednym miraskiem czyms sie zajmuje, mozesz wejsc na moj profil, przeczytac, przeprosic i wplacic 50zl na biedne dzieci, takie ci dzisiaj wyznaczam zadanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Medale za wkład w rozwój Polskiej nauki powinni im porozdawać


@macadamia: coz jestes takim idiota, ze szkoda gadac. Właśnie edukacja to jest cos co w najwiekszym stopniu wplywa na rozwoj danego kraju... k---a ludzie wy serio az tacy tepi jestescie? aaaa sorry zapomnialem, to dlatego, ze jest tak c-----a edukacja w tym kraju, nigdy nie konczace sie kolo s----------a umyslowego polakow
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: gdybys zamiast szczekać przejrzał np te słynne fakty to byś zobaczył ze edukacja w Polsce stoi na dobrym poziomie, chociażby na tle innych krajów. No ale cóż, lepiej się popisać glupiomadrym tekstem opartym na założeniu z c---a i nazwać kogoś debilem, typowy wykopek jest typowy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@neo_1995: ja nie mówię ze nauczyciele są kiepscy, kompletnie mnie nie zrozumiałeś. Ja mówię ze to jesst względnie prosty zawód a nie budowanie rakiet międzyplanetarnych, i nie widzę żadnego powodu żeby za tak prosta prace płacić takie pieniądze.

@kfiatek_na_parapecie: wg ciebie tak? Już widzę ci zmiękła pała, dawaj w takim razie jakieś dane, szczekaczu, a nie twoje gowno warte pierdy
  • Odpowiedz
@MaczoO Według mnie podwyżki powinni dostać nauczyciele przedmiotów typu matematyka, polski i angielski.
Reszta niech w--------a, bo zauważyłem, że to oni najbardziej drą mordy, a nic więcej nie robią.

Według mnie podwyżki nie należą się nauczycielom WF i innych gównianych przedmiotów jak np. WOK.
No sorry, ale co musi zrobić tak nauczyciel WF oprócz sprawdzenia listy i rzucenia flaka by stado Sebów mogło się rozerwać?
Albo co musi zrobić ten nauczyciel
  • Odpowiedz
@neo_1995: tak, to jest błędne koło. Ale zakładanie, że nawet jak będzie dobra kasa, to ci dobrzy pójdą na nauczyciela jest niewłaściwe. Mało kto w takiej sytuacji zrezygnuje z rozwoju w innej pracy na rzecz stagnacji i użerania się z dziećmi.
  • Odpowiedz
Nauczyciele to dosłownie odpady. Jeżeli już ktoś ma zacięcie do wchłaniania i popularyzowania wiedzy, to rozwija karierę naukową. Zostaje doktorem / profesorem, poza domyślnym zatrudnieniem uniwersyteckim zgarnia całkiem dobry hajs za publikacje / wystąpienia, może się zatrudnić w instytutach badawczych, ale też firmach prywatnych jako konsultant etc.

A co robi taki nauczyciel? P------i wszem i wobec że się doszkala. Moja instytucja prowadzi takie "dokształty", towarzystwo parę razy do roku (80% bab) marnuje nasz czas wypijają hektolitry kawy, żrąc ciasteczka i plotkując, z reguły nie słuchają prowadzących seminaria w podobnym stopniu jak dzieciaki w sali ich ględzenia.

Jeżeli się kocha chemię / język polski etc. to jak można z własnej woli skończyć ten rozwój miedląc co roku tą samą podstawę programową do dzieciaków z których większość ma cię w dupie? Otóż nie można. To są ci, którym się wydawało że lotność ich umysłów i zdolności analityczne poprowadzą ich ku rzeczom wielkim, ale się okazało że grubo przecenili własną wyjątkowość. Tutaj dochodzimy do zazdrości - oni już swoje życie naukowe i zawodowe zmarnowali, a spędzają całe dnie na oglądaniu POTENCJAŁÓW rozwalonych wygodnie w ławkach, młodych umysłów które mogą jeszcze wszystko, i cholera wie gdzie dojdą. Shame, isn't it? To chyba najważniejsza przyczyna podskórnej nienawiści nauczycieli do uczniów.

A
  • Odpowiedz