Wpis z mikrobloga

4 kwietnia 2019, Bielsko-Biała, ul. Michałowicza - Do ogrodu właściciela ośmioletniej suki owczarka niemieckiego ktoś wrzucił kiełbasę. - Przełamałem tę kiełbasę na pół i okazało się, że jest nafaszerowana preparatem w kolorze trutki na szczury, która zazwyczaj ma albo kolor jaskrawy niebieski, albo różowy. Na szczęście byłem w domu i udało mi się w porę zareagować - powiedział nam pan Grzegorz, właściciel suki. Sprawę zgłoszono na policję. - Nie dalej jak miesiąc temu również na Słonecznym znalazłam kiełbasę nafaszerowaną szpileczkami... Przecież to jest skur... w najczystszej postaci - napisała pani Kamila. Kto odpowiada za takie barbarzyństwo? UWAGA na zwierzęta! Więcej: http://www.bielsko.biala.pl/nasygnale/aktualnosci/39937/ktos-chcial-otruc-psa-uwaga-na-zwierzeta-foto

#bielskobiala #zwierzeta #pies #kielbasa #trucizna #ogrod #kaganiec #policja #bielsko
grishko - 4 kwietnia 2019, Bielsko-Biała, ul. Michałowicza - Do ogrodu właściciela oś...

źródło: comment_tSTNLmQmzw7aQRezzlJs5rB64ZQ2qm9Y.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
@Pawery1: Znam 3 przypadki z bliskich znajomych, gdzie najpierw truto psy na podwórku (próbowano parę razy aż psa nie zabili) a potem włamywali się do domów. Bardzo możliwe, że to jest podobny przypadek.
  • Odpowiedz
  • 3
@edgar_k co o mnie wiesz że tak piszesz? Mieliśmy dwa problemy z dwoma sąsiadami i oba zostały zgłoszone. Możliwe że mieliśmy szczęście trafiając na normalnych policjantów, ale przynajmniej nie jesteśmy #!$%@? bolącymi się gębę otworzyć.
  • Odpowiedz
@matra: No i wyjątkowo trafiłaś może na normalnych ludzi. Jak trafisz na patolke, a posiadanie psa w mieszkaniu w mieście to prawie zawsze oznaka patolki, to zobaczysz.
Kartonowe państwo
  • Odpowiedz
Mimo ze uwielbiam zwierzęta to jestem w stanie zrozumieć trochę osobę która wrzuciła ta kiełbasę. Mam dzialkę gdzie w okolicy kazdy ma jakiegoś burka na podwórku (cały rok). I bywało tak ze te psy szczekają od rana do nocy, albo przez pol nocy. Wiadomo - nie psa wina, ale właściciela. #!$%@? można dostać i nie raz przez głowę przechodziła mi podobna myśl, bo właściciele to totalne dzbany i nic do nich nie
  • Odpowiedz
Gorsze od autora kiełbasy są tylko patusy „niech sam ja żre” „kazałbym mu ja zjeść” ja #!$%@?, obroncy zwierząt i moralności, psiarze pieprzeni, zawsze z was jest taka beka
  • Odpowiedz
@grishko: u mnie w bloku tak samo masakra wzieli do bloku #!$%@?ńce dużego psa jak owczarek niemiecki, #!$%@? szczekaniem jak #!$%@? nawet rano ujada, dotkniesz klamke wsadzisz klucz do drzwi to slyszy i szczeka no i wyje jakby dziecko plakalo i jeszcze na podworku nie ma jak wyjsc bo miny wszedzie od tych gównorobów i jak tu sie nie #!$%@? jak wlasciciel nie ogarnia zwierzyny obronno atakującej, no ale przeciez nie
  • Odpowiedz
L@grishko: Potępiam ale rozumiem. Sasiad #!$%@? z kudłatym gównem na łańcuchu dracym mordę całą noc potrafią odebrac smak życia. Policja ma #!$%@?, a czlowiek traci zmysły

Jakim trzeba byc zjebem, zeby miec psa tylko po to zeby siedzial cale życie na łańcuchu przy budzie
  • Odpowiedz
@grishko mojego piesa w zeszłym roku zabili w ten sposób () spał w domu więc nie chodziło o hałasowanie w nocy. Złodzieje planowali serię włamań i wytruli większość psów w okolicy. Nie złapali ich (,)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Noct: no tylko że to akurat nie jest psiarstwo - psiarstwo jest wtedy jak ktoś by kare śmierci zarządził na przejechanie psa na ulicy. Taka kiełbaskę może zjeść dziecko albo bezdomny - takie pułapki to trochę wyższy poziom #!$%@?
  • Odpowiedz
W pewnych okolicznościach dla pewnych ludzi czy to pies czy wiertarka jest bez znaczenia, próbuje ją wyłączyć żeby nie hałasowała i dało się żyć. Nie pochwalam ale należy rozumieć, że takie zachowanie w prawdopodobnie wielu przypadkach jest o wiele mocniej uzasadnione niż się obrońcom psów wydaje.
  • Odpowiedz