Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Spowodowane jest to brakiem empatii(To wiem na pewno, nie mam empatii po całości), przejściami, trudnym dzieciństwem czy po prostu tak mam?
Wszyscy chcą mieć kogoś, być w związku a ja NIGDY, od gimnazjum jak tylko miałem możliwość bycia w związku olewam to do teraz(21lat)
Bylem dwa razy, w całości liczyć może 2tygodnie. Sex to najwyżej "źle, że się tak stało". Nigdy nawet tym "Moralnym kacem"się nie przejmowałem, bo czegoś takiego nie miałem.Chodzę do psychologa z innych powodów i o tym jeszcze nie rozmawiałem, jedynie to chwilami wychodzi.
Nawet ostatnio miałem okazję być na randce, ale nie umiałem w uczucia i wyszło żalenie się z obydwu stron i koniec randkowania.
Następnym razem spróbować sztucznie w uczucia czy po powiedzieć w prost(Bezpośredniość u mnie lvl 9999999) , że nie umiem w empatię, uczucia a bym chciał i #rozowypasek #rozowepaski zrozumieją?
Ktoś też tak miał/ma? Wie czym to jest spowodowane?
#psycholog #psychologia #psychiatra #zwiazki #sex

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: no tak "sztucznie w uczucia" to na pewno jest genialny pomysł
o co tobie człowieku tak naprawdę chodzi? zacznijmy od tego czego oczekujesz od "związku"? jakbyś go sobie wyobrażał?
raptem cię naszło, bo samotność zaczęła doskwierać? może zacznij od posiadania złotej rybki