Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy bylibyście w stanie wybaczyć drugiej osobie zdradę? Zawalił mi się świat. Jakiś czas temu dostałam jednoznaczne screeny rozmów mojego faceta z dziewczynami z internetu, poznanymi na różnych forach. Niektóre dość jednoznaczne, pisał im że mu się podobają, że chciałby robić z nimi różne rzeczy, naklanial je nawet do wysłania nagich zdjęć. Zarzekal się, że to tylko głupie zabawy, nic nie znaczące, że nigdy między nimi do niczego nie doszło. Blagal o wybaczenie i drugą szansę. Dałam, ale zadręczam się tym każdego dnia. 9 lat razem, od liceum, zawsze taki kochany i troskliwy, dużo razem przeszliśmy, planowaliśmy wspólna przyszłość ... Od 4 miesięcy nie mogę zapomnieć...
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: Patrząc na to, że tyle czasu jesteście razem to jego ciekawość jak to jest być z inną wzięła w górę. Znam tego typu przypadki, zwłaszcza jeśli chodzi o licealne pary. Zwykle kończyło się zdradą i rozstaniem. Dlatego wyjaśnij z nim to jeszcze raz, bo będziesz się tylko męczyła z tymi myślami.