Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Apropos mojego wpisu wczoraj o nowym bmw w moim garażu, gdzie cześć ludzi miało ból dupy że jak to takie duże M to nie M, nie wazne, że poniżej 4s do setki i to sportowe auto dla ludzi takich jak ja z którzy nie lubią się schylac. Zrobiłem zdjęcie z moim patrolem akurat jak śmieci wynosilem przed chwilą . Pamiętajcie Mirki że wszystko jest względne, ale bmw x6 m to mały samochód czy wam się to podoba czy nie. W weekend zrobię więcej zdjęć ze wszystkimi moimi autami i będzie jeszcze więcej różnic :)
Nie taguje, bo nocna, ale na zdjęciu jest bmw X6m V8 4.4l twin turbo i Nissan Patrol 5.7L V8

Poki co dwa z moich ulubionych aut do jazdy na co dzien. Jak będzie zainteresowanie kiedyś to pokaże więcej moich aut Elo.
blinxdxb - Apropos mojego wpisu wczoraj o nowym bmw w moim garażu, gdzie cześć ludzi ...

źródło: comment_hMI7YKxtY986sG34Wcspeg5Hci92DG5E.jpg

Pobierz
  • 29
@blinxdxb siedzę na dupie od paru paru lat i tylko od czasu do czasu uda mi się na krótki wypad gdzieś polecić.
Np dzisiaj do Australii lecę - pierwszy raz będę prowadził auto od chyba 4 lat. Do tego pierwszy raz coś większego niż z segmentu B :) Qashqai to dla mnie jak BMW ;)
@blinxdxb
@kotbehemoth tydzień temu zrobiłem trasę jakimiś starszym patrolem z silnikiem 4,5l z Melbourne do Perth, parę razy uratował dupę, jak woda zmyła część drogi i trzeba było jakoś bokiem tą wyrwę ominąć, do tego spalanie w trasie przy ekonomicznej jeździe 19l/100km i na zadupiach paliwo po 2AU$ za litr..