Wpis z mikrobloga

Planuje rozkręcić jakaś aferkę w sprawie fame mma przy której chciałbym żeby oberwało się boxdelowi, może na tym ucierpieć tez kamerzysta. Zacząłem robić mały research i zacząłem od właścicieli federacji i już na początku trafiłem na coś ciekawego. Jeden z właścicieli posiadających 30% ma jeszcze kilka innych działalności 2 z nich są zarejestrowane na adres jakiegoś prywatnego domu. Co ciekawe jedna z tych działalności to firma deweloperska future house 4u zarejestrowana w sierpniu 2016, firma nie ma żadnej strony internetowej i ciężko cokolwiek znaleźć na temat tej firmy, żeby było ciekawiej istnieje firma deweloperska future house która posiada swoją stronę jest zarejestrowana w miejscu które nie wyglada na prywatny dom i została zarejestrowana lutym 2015 w Białymstoku. Nie chce oceniać książki po okładce ale ci panowie mający po 30% wyglądają na takich co maja swoje za uszami. Patrząc na liczbę i rozrzut zakresu działaności związanych z tymi panami, osoby związane z gala takie jak boxdel (kłamca i wyjebkowicz) czy kamerzysta (afera ze scamem z smsami itp na asku) plus ostatnia kontrowersyjna akcja z wynikiem walki Polaka zaczynam się zastanawiać czy to całe fame mma nie jest przykrywka dla jakiś grubszych wałków. Na takim ppv, kosztach organizacji czy zakładach bukmacherskich można wyprać grube pieniądze.
#famemmaoszustwa
  • 2