Wpis z mikrobloga

Sluchajcie Mireczki i Mirabelki - POMOCY... ()

Chamstwo i próby wyłudzania pieniędzy (od nieświadomych ludzi jak działa google) przez firmy PPC SYSTEM i LOKALNI PRZEWODNICY nie znają granic! #ppcsystem #lokalniprzewodnicy Jak można być tak perfidnym?!

Zacznę od początku:
Moja dziewczyna kiedyś nieświadomie (bardzo dawno temu) skorzystała z usług ppc system. Jakieś tam niby seo (sam w sumie nie wiem co) na wizytówkę google swojej firmy.
Jakiś czas temu zaczęli do niej wypisywać maile, że musi skorzystać z ich usług bo inaczej wizytówka google zniknie - co jest oczywiście KŁAMSTWEM…
W załączniku przesyłam screen z jednej rozmowy.
Pierwszy mail niby nawiązywał do potwierdzenia telefonicznego wykonywanej usługi - co jest oczywiście kłamstwem - i że czekają na potwierdzenie. Grzecznie odmówiła, podkreśliła, że nic nie zamawiała i skumajcie tą odpowiedź?!

„ Ja nie pytam, czy pani to chce ja mówie, że potwierdzenie proszę drogą mailową!”
WTF ?! co za *** tam pracują?

Dobra to jedna rzecz. Druga.
Od 2 tygodni - CODZIENNIE, autentycznie codziennie dzwonią z różnych numerów. (raz opole, raz radom, raz wroclaw) od 8 RANO i codziennie pytają, czy już się zdecydowała, czy chce korzystać z usług. Oczywiście pada odpowiedź nie. 15 minut później znowu z innego numeru i tak w kółko. Co najlepsze, na zmianę PPC SYSTEM i LOKALNI PRZEWODNICY. Kilka razy odebrałem ja i powiedziałem, że mają wykasować numer z bazy i nigdy więcej nie dzwonić. Oczywiście tak się nie stało.
To już jest męczące.

Macie jakiś pomysł jak im trochę uprzykrzyć życie? Wiem, że macie… ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz ppcsystemtooszusci - Sluchajcie Mireczki i Mirabelki - POMOCY... (╥﹏╥)

Chamstwo i ...
źródło: comment_i0wvNzbEWq4qXX5Uq42qW1WfiLdrjfkc.jpg
  • 4
@ppcsystemtooszusci

Nie wyrażam zgody na dalsze przetwarzanie mojego numeru telefonu, proszę o wykreślenie go z bazy danych zgodnie z dyrektywą RODO, jeżeli ponowicie państwo kontakt będę zmuszony powiadomić o tym Urząd Ochrony Danych Osobowych"


Numer losowy blablabla
Art 172 prawa telekomunikacyjnego
1. "Zakazane jest używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, chyba że abonent lub użytkownik końcowy uprzednio wyraził na to zgodę.
"