Wpis z mikrobloga

Witam, odpowiadając na Twoje pytanie - zamierzony styl miał być sarkasytczny i stand-upowy dlatego jeżeli ktoś tego nie rozumie to nie umie się bawić :D


@maciej-borowicz: Miałeś momenty, że Twój żart był cięty i nawet zabawny ale w dniu nominacji pękła Ci dupa i zamiast zdystansować się do sytuacji zacząłeś obrażać innych.
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: wyszedłem, odpaliłem telefon, pojechałem do hotelu i wisiałem na tel z rodziną i przyjaciółmi, nie ma tutaj nic szokującego bądź interesującego, każdy uczestnik programu jest potrzebny po wyjściu aby nagrać krótkie wywiady na playera, na potrzeby BB, rozmowa z psychologiem - nic nadzwyczajnego. Wiadomo, ze nie jadę sam a odbiera mnie ekipa produkcyjna, wszystko w dobrym nastroju i pozytywnych emocjach :)
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: wiem, dlatego się tutaj zarejestrowałem aby móc podziękować za kreatywność w memach i słowa wsparcia, które w obliczu hejtowego tsunami są zajebiste mimo tego, że poleciały wulgaryzmy i obelgi, nie były spersonalizowane dlatego gdyby mieli zamykać za przekleństwa w tym kraju, każdy z nas dostałby sromotne wyroki, nieprawdaż? :D
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: Odwrotnie. Pisałem w innym wątku, to że pokłócisz się z gejem nie oznacza, że jesteś homofobem, to po prostu różnica zdań i charakterów, nie interesuje mnie jego orientacja. Jeżeli ktoś jest #!$%@?ący z zachowania to jaki ma to związek z tym co robi w łóżku???
  • Odpowiedz
@ChiefKeefSosa: myślisz, że skoro nie jestem aktorem mógłbym odgrywać profesjonalny scenariusz a Ty jako widz byś tego nie wychwycił...skoro po mnie wszystko widać?? Jakimowicz to aktor i brał udział w programie BB gwiazdy chyba więc taka produkcja mogła się różnić od aktualnej gdzie masz normalnych ludzi...z jakimiś wyjątkami...
  • Odpowiedz
@maciej-borowicz:
1. Widziałeś ostatnią akcję z Izą, jak pod przykrywką wizyty lekarza rozmawiała z kimś bliskim? Masz jakieś zdanie na ten temat? Były już wcześniej takie sytuacje?
2. Pierwsza twoja reakcja jak się dowiedziałeś, że to nie Justyna Ciebie nominowała tylko Igor?
3. Widziałeś jak po twoim odejściu zachowuje się Igor? Najpierw zadawał się z tobą, potem z ciepluchem, teraz tą nową nakręca przeciw Łukaszowi?
  • Odpowiedz