Wpis z mikrobloga

@maciej-borowicz:
1. Widziałeś ostatnią akcję z Izą, jak pod przykrywką wizyty lekarza rozmawiała z kimś bliskim? Masz jakieś zdanie na ten temat? Były już wcześniej takie sytuacje?
2. Pierwsza twoja reakcja jak się dowiedziałeś, że to nie Justyna Ciebie nominowała tylko Igor?
3. Widziałeś jak po twoim odejściu zachowuje się Igor? Najpierw zadawał się z tobą, potem z ciepluchem, teraz tą nową nakręca przeciw Łukaszowi?
@marv0oo: 1. Nie było takich sytuacji, sam miałem wizytę lekarza ze względu na przeziębienie. Nie mam zdania, czytałem artykuł w necie gdzieś przed momentem, że nie wyłączono jej mikroportu...szczerze - moje kochane GITY - nie było takiej sytuacji aby ktoś z kimś się widywał.
2. Zaskoczenie, że to nie Justyna...chociaż od obojgu tego dnia wyczuwałem mega dystans...
3. Mordo, nie oglądam tego, odpisałem dzisiaj na chyba 250-300 wiadomości na instagramie z
@marv0oo: mordo, apropo sytuacji z Izą, zastanówcie się pliz na moment.... myślałem o tym przed chwilą spacerując z psem...nawet gdyby się widziała z rodziną to co najpierw mówisz do nich....dobrze Was widzieć, czy tęskniłam codziennie, kocham Was nie powstrzymując łez?? Nie chce bronić programu bo przecież mnie #!$%@? ale poprawcie mnie jeśli się nie mylę:
Kobieta jest istotą bardzo wrażliwą - po 3 tygodniowej rozłące chce się przytulić i na 100000%
@maciej-borowicz z jednej strony masz rację, ale pare kwestii nie pasuje do tezy, ze tam faktycznie był lekarz
-Iza była zdziwiona, że przyszedł do niej lekarz
-Iza powiedziała "Kocham cie mocno, boze jak się cieszę, ze was widzę, myślałam ze mnie wkręcają że mam tu przyjść". Nie sądzisz, ze takiego tekstu nie rzuca się do zwykłej osoby, którą się raz w życiu widziało? Do tego ten fragment został WYCIETY z BB nocą
@maciej-borowicz bo faktycznie, masz racje z tym, że matka po 3 tygodniach rozłąki zareagowała by znacznie bardziej emocjonalnie, ale słowa jakie wypowiada srednio pasują do rozmowy ze znajomą lekarką. Do tego TVN który tą scene wyedytował - wyciął najważniejszy fragment, drugi podgłośnił albo nawet dodał ten fragment, bo z tego co zauważyło pare osób - nie słychać tam otoczenia.
@marv0oo: to dziecko to prawdopodobnie mikroport klaudii, która zapinała sobie bluze w tym czasie mając skierowaną brodę do dołu.. Może i sprawa śmierdzi a ja właściwie nie mam interesu aby ich bronić ale znam Izę i wiem, że mogłaby się tak przywitać z lekarką bo długim czasie NIEWIDZENIA innych osób. Wiem też, że Iza jest bardzo rodzinna i to powitanie z rodziną wg wersjii internatuów trwałoby długo i długo.
@maciej-borowicz nadal jest kwestia wycięcia najważniejszego momentu w TVN7 i dogranie dodatkowego. Kwestie tego, co Iza powiedziała nawet spoko wytłumaczyłeś i byłbym w stanie w to uwierzyć.
Swoją drogą, to jak mieliście wizyte u lekarza, to tam zawsze było ich dwóch, nawet do jakiś durnych przeziębień?
@maciej-borowicz: Tomek dawał ostatnio live na swoim instagramie i za każdym razem bardzo fajnie się o Tobie wypowiadał (najbardziej zawiódł go Łukasz) zresztą nawet podczas Live w domu BB można było to wyczuć, że darzycie się szacunkiem. Szkoda, że odpadają z programu takie osoby jak Wy. BTW: Podobało mi się, że podczas takiego talk-show, zawsze jako jeden z nielicznych fajne pytania zadawałeś i wchodziłeś w dyskusje; zresztą z każdym próbowałeś znaleźć
@Spiff: Jooo, najpierw film, oglądałem przed momentem film FOCUS z Willem Smithem na Netflixie, bardzo mi się podobał, niewymagające kino akcji, idealny lekki film na mój stan po programie.

Poświęcam czas wykopkom bo gdy ktoś robi coś dla kogoś bezinteresownie, wykonując memy lub zostawiając po prostu kilka dobrych słów to zasługuje na atencję, bezdyskusyjnie. Dzisiaj wyczyściłem instagram z nieodczytanych wiadmości i nadal wierzę, że każde miło słowo i uśmiech wsparcia zasługuje
@maciej-borowicz: sądzę, że wiele osób tu myśli podobnie, ale wiadomo, że słowo "dymy" jest najbardziej nośne i głównie to jest na widelcu. Poczułem w sobie, że warto podkreślić, że ktoś był przede wszystkim spoko ziomkiem! Tym bardziej, że jest niesprawiedliwa nagonka... Bardzo dobra koncepcja życiowa z Twojej strony - mocno taoistyczna! :-)

Dzięki za film - nie znałem tego - na pewno ogarnę! Od siebie mogę podrzucić "Show" z 2003 r.
@Spiff: ale to ładnie napisałeś, chyba nikt tak ładnie tego nie podsumował. Widać, że masz takie ciepło w sobie jak Maciek. Świat byłby lepszym miejscem, gdyby takich ludzi jak wy było więcej. Już nie gdzieś tam w kontekście programu, ale jak czytam takie wymiany zdań to jakoś tak lepiej się patrzy na wszystko.
A jeszcze wracając do big brothera to polecam Ci "1984" Orwella skąd wziął się sam pomysł wielkiego brata.