Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@AlojzyKoniowal gdzieś mi się o uszy obiło, że był sobie "znajomy znajomego" który tak strasznie chciał się zaciągnąć i iść na wojnę, że z tej nadgorliwości dali mu skierowanie do psychiatryka i niezdolność do służby ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Rok 2005, na badanie lekarskie wchodzi się trójkami. Dwóch gości, którzy weszli razem ze mną dostało skierowanie na badania psychiatryczne. Pierwszy z nich za to, że wytatuował sobie swoje nazwisko na plecach, drugi za chamskie odzywki do komisji. Pani z komisja pyta mnie:
- Czy duży jest Twój zez w prawym oku?
- Ale ja nie mam zeza?
- Masz
- Nie mam, noszę okulary minusy, ale poza tym ok
- Pani
  • Odpowiedz
@AlojzyKoniowal: Wojskowe komisje lekarskie (a raczej konowalskie) to jest co najmniej jakiś nieśmieszny żart XD Ja miałem tak, że najpierw przed badaniami miałem najpierw wywiad polegający na tym, jaki rozmiar buta mam, nazwisko panieńskie matki, języki, zainteresowania, i inne jakieś #!$%@? Pan Tadeusz. Potem rozbieranie się do gaci, badania które polegały na mierzeniu wzrostu, wagi, sprawdzeniu wzroku, a potem za parawanik do pani lekarki (czy higienistki, jeden pies XD), i było
  • Odpowiedz
@onet12: Dostałem od razu rangę kapitana i 2 t*pych ch*jów za podwładnych. Podobno siorka jednego #!$%@? kiełbachy kosmitom, ale jak to tak kraść kiełbachę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@soggoth to chyba zależy od komisji. Koledzy którzy byli dzień wcześniej odemnie mieli młodego lekarza i nic z tych części ciała nie oglądał. Ja trafiłem na lekarza starej daty który i do dupy zajrzał i jajca oglądnął xD
  • Odpowiedz
mi doktor oglądał parówę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dostałem kategorię A, ale nie jest to wyczyn, bo A dostał tez chłopak z chorobliwą otyłością, miał ze 160kg i dupę wielką jak betoniarka, a spodnie mu spadały i było widać dno Rowu Mariańskiego.
Wujek jak chciał uniknąć poboru za komuny to ubrał się w jakiś mundur, podoszywał jakieś pierdoły, ordery i nałożył barwy bojowe na twarz xD
  • Odpowiedz
@szurszur: Nie wiem, jak teraz, ale kiedyś nie było to tolerowane. Więc kategorii mogli w ogóle żadnej nie dać. Dowód na to, że w latach 2000+ zaglądali wszystkim z którymi byłem między poślady? Tak, zeznania wtedy tam obecnych xD Do fajki, jak na obrazku nie zaglądali. Może też wiele mówić to, że się teraz tego już nie robi.

Zdarza się jednak, że dojdzie do badania genitaliów – pamiętajmy, że badanie wykonuje
  • Odpowiedz
@dumpmuzgu: No tam masz na forum napisane, że to badanie na hemoroidy. To z tym homoseksualizmem to zapewne legenda ludowa. Ja na komisji byłem to nawet majtasów na chwilę się nie sciagało.
  • Odpowiedz