Wpis z mikrobloga

#90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter

Dzień 86/90 - trening zaliczony.
Wydawało mi się, że im bliżej końca tym łatwiej. Myliłam się. Im mniej dni zostaje na liczniku tym bardziej mam spadek motywacji. Z początku myślałam, że to przez wirusa, który napatoczył mi się w zeszłym tygodniu i to, że z bólu po prostu nie mam siły czy mam głupie wahania nastroju. Poszłam jednak do tego lekarza, nafaszerowałam się lekami, nic nie boli, czuję się fizycznie świetnie, ale rozdrażnienie i humorki zostały... Zastanawiam się czy może to przez to, że już prawie koniec, a ja wciąż nie widzę tego co chcę? A może już zaczyna się okres, że za chwilę matura i nie wiadomo co będzie... Nie wiem... Mam nadzieję, że przejdzie w najbliższych dniach. Meh.

Miłego wieczoru, moi drodzy.

#wyzwanie
#gownowpis
Asia24164 - #90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter


Dzień 86/90 - trening zaliczony.
W...

źródło: comment_JdKO4h1bKSvmPf8yl3Aj66rM9pgj23Y5.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Asia24164: Nie wiem czy przypadkiem ustalając sobie liczbę dni nie popełniłaś błędu, bo podświadomie założyłaś sobie, że to co robisz ma początek i koniec. Teraz gdy się do tego końca zbliżasz to właśnie ta podświadomość daje znak ciału, że w sumie to co chciałaś osiągnąć to osiągnęłaś i nic poza tym. Niestety, żeby dobrze wyglądać trzeba o siebie dbać cały czas i chyba lepszym rozwiązaniem jest ćwiczyć aż te ćwiczenia
  • Odpowiedz
  • 1
@Pejnkiller Znaczy, nie do końca ja wyznaczyłam ilość dni. Te wyzwanie, którego wyniki daje tutaj, pochodzi od Ewy Chodakowskiej (można łatwo sprawdzić na instagramie lub fb). I oczywiście ćwiczenia zagoszczą na stałe w moim życiu.
W sumie możesz mieć duz racji z tą podświadomością. Dzięki za odpowiedź! :D
  • Odpowiedz