Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #podrywajzwykopem
Mirki, gdzie w dzisiejszych czasach można poznać fajne różowe? Przez fajne mam na myśli: nieskażone tinderem, instagramem, facebookiem, mające jakieś zainteresowania (poza netflixem i podróżami #pdk), do tego w miarę inteligentne i wyglądające. To tylko tyle i aż tyle. Sam jestem mgr inż. po jednej z top 3 uczelni w tym kraju, do tego absolwent szkoły muzycznej. Mam fajną, ciekawą pracę, a po niej ćwiczę na siłowni i gram na fortepianie (w domu), oglądam jakiś film/serial, czy coś przeczytam. Do tego 188cm i umięśniona sylwetka, 27 lat. Z twarzy tragedii nie ma sądząc po zainteresowaniu jakim się cieszyłem na tinderze. Uprzedzając pytania: tak, umawiałem się z dziewczynami z tindera, ale w większości to materiał co najwyżej na jedną noc (nie korzystałem).

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 19
@agaja znasz kogoś kto tak zrobił? Poza tym zostawanie wolontariuszem tylko po to by poznać dziewczyne troche sie chyba mija z celem charytatywnosci
@ArekW: ale jak zrobil?

Poza tym zostawanie wolontariuszem tylko po to by poznać dziewczyne troche sie chyba mija z celem charytatywnosci


kto mowi, ze tylko?
Natomiast ja jestem zdania, ze jezeli da sie polaczyc i pomaganie innym, i sobie - to dlaczego nie?
Przeciez po zwiazaniu sie z kims mozna dalej dzialac.
OP: @gabonczyk: człowieku, co jest tu dla ciebie baitem? Że ktoś chce poznać kogoś bardziej ambitnego niż absolwentkę WSRH?
Ze wszystkich odpowiedzi muszę przyznać, że jakieś organizacje charytatywne wydają się bardzo sensownym rozwiązaniem, za które serdecznie dziękuję :D

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
@trevoz jestem też bezbożnikiem więc to chyba nie dla mnie ; ). No fajnie by bylo jakby ten wzrost byl naprawde takim wielkim atutem jak wszyscy trąbią na wykopie ale prawda jest taka że to magiczne 180cm nic nie daje¯_(ツ)_/¯
WiedźmińskiUrolog: Ej, tu różowa, powiedzcie mi co zlego jest mieć w zainteresowaniach podróże? Bo chyba nie jestem na bieżąco. Zjechałam praktycznie całą Europe, stopem, tanimi liniami. Byłam w Kanadzie, Usa, Meksyku, Kolumbii. Z Azji zaliczyłam Chiny Tajlandie i Katar, przelotem Dubaj. W tym roku planuje Filipiny albo Indonezje. Nigdy nie siedziałam w hotelach all inclusive tylko aktywnie poznawałam odwiedzane miejsca. Przed wyjazdem, czasem po powrocie czytam o sytuacji geopolitycznej danego kraju.