Wpis z mikrobloga

@Neoplan: wiem ale to nie do 10 k.

teraz mam słaby okres w życiu i nie sram kasą, miałem passata VR ale jakaś #!$%@? mi go skasowała a nie dostanę więcej niż 10 k a czymś jeździć trzeba

zawsze można swapa zrobić jak się odkuję z kasą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Alinoe_83: 10 do setki to raczej nie muł a typowy średniak, zresztą wyrosłem z #!$%@?
quattro+automat... już mnie kieszeń boli na myśl o kosztach jak coś się zesra :P

@SzemranyInkub: akurat znajomy taką sprzedaje w fajnym stanie - a ogólnie posucha na benzynę, wszystko w dieslu
@xXx_perun_xXx to nie chodzi o #!$%@? tylko bezpieczeństwo przy wyprzedzaniu czy włączanie się do ruchu chociażby. Taki z AT to i silnik nie wyzylony, powinien posłużyć jeszcze dluuugo. Napędy są pancerne a skrzynie... Cóż zależy jak trafisz ale jak masz kogoś kto się zna bądź może sprawdzić to dla mnie chyba no brainer. Miałem polecam.
@lubielizacosy: ciekawy pomysł, ciekawy... :)

@ArchDelux: ten się nie myli kto nic nie robi. z przyzwyczajenia wstawiłem przecinek przed "że"

@wytrzzeszcz: link nie działa?

@Alinoe_83: już nie przesadzajmy, 140 koni to nie muł, włącza się i wyprzedza bez problemu
znajomy ma 2,8 bez quatro - nie powiem, odpycha się fajnie ale starego automatu bym unikał

poza tym biorę pod uwagę bo propozycja nie jest głupia