Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Żona w sierpniu urodziła córeczkę i od tego czasu przebywa na macierzyńskim. W tym tygodniu wystartował nabór do żłobka, byłem już w jednym złożyć wniosek o przyjęcie ale pani powiedziała, że będzie potrzebne zaświadczenie obojga rodziców o zatrudnieniu. Z moim nie było żadnego problemu, załatwiłem to w kilkanaście minut, natomiast mój #rozowypasek zadzwoniła wczoraj na sekretariat swojej pracy i poprosiła o takie zaświadczenie. Najpierw dostała info, że spoko we wtorek będzie do odbioru. Kilkanaście minut później przyszedł SMS, że niestety kadrowej nie ma w pracy i zaświadczenie będzie dopiero gotowe na czwartek. Dzisiaj po południu kolejny SMS, z informacją, że kadrowej nie będzie przez 2 tygodniu i w związku z tym zaświadczenie będzie dopiero na 16-go. "Szefowa prosi o pilny kontakt". Pomyśleliśmy, że przy okazji sobie o niej przypomniała i chciała się podpytać kiedy ma zamiar wrócić do pracy. Okazało się jednak co innego... Przepraszam za bluźnierstwa, ona na co dzień tak się nie wyraża.
No cóż, szefowa ułatwiła nam decyzję o poszukiwaniu nowej pracy od września.
#praca #pracabaza #januszebiznesu #zalesie
mariusz5891 - Żona w sierpniu urodziła córeczkę i od tego czasu przebywa na macierzyń...

źródło: comment_tAEcoDErNAk3d2nSfgTtfpBoBd7exveT.jpg

Pobierz
  • 15
@mariusz5891: powiedz w placówce jak jest, poczekają... wszystko się da załatwić.
poza tym i tak jak to państwowy, to nawet i rok poczekacie na miejsce więc czasu macie dużo

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yourij: To, że poczekają to wiem, bo nabór jest do końca kwietnia i tyle mamy czasu. A poza tym to myślę że z miejscem nie będzie problemu, bo do tego samego żłobka teraz chodzi jej brat i za to dają dodatkowe punkty. Poza tym kierowniczka mówiła, że wolą sprawdzonych rodziców - tu raczej problemów z dostaniem nie powinno być
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yourij: No dosłownie tak mi powiedziała. I tak na poważnie to rozumiem to, sam bym wolał takich rodziców którzy już są zaznajomieni z organizacją żłobka, w sytuacji gdy jest potrzeba to odbierają dziecko ze żłobka najszybciej jak się czy w końcu tych, którzy nie przyprowadzają do żłobka chorych dzieci. W tamtym roku młody złapał jelitówkę jak się później okazało od dziecka który chodził przez tydzień chory i zaraził 80% reszty. Rodzice