Wpis z mikrobloga

Niewiem czy wszyscy zauważyliście że „przynajmniej w mediach”całą organizacją oraz odkręcaniem brudnych spraw typu”wałek sędziów” zajmuje sie WG...
Gdzie jest teraz Bombel ze swoim ponad milionowym kanałem?( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na usta ciśnie mi się spostrzeżenie że Boxdel sam jest świadom tego że nawet dzieciaki(te starsze) już tak bardzo mu nie ufają,nie łykają tych filmików jego gdzie zawsze robi z siebie ofiare.
Drugą stroną medalu jest to że Wojtek Gola żeczywiście (a przynajmniej tak ja myślę)galę fame mma traktuje jako poważny biznes i przykłada się do pracy,natomiast Bombel to takie wyrośnięte dziecko-falowersy,suby,like,pozowanie do zdjęć itd...
Jeśli jest ich czterech w spółce to już swobodnie dadzą sobie rade bez Michałka i mam nadzieje że podziękują mu za współprace kiedyś.

#famemma
#boxdel
#patostreamy
#danielmagical
  • 12
@kabdul: no właśnie niektórzy ludzie nie powinni być bogaci bo im odwala-jak ktoś jest zarobiony i skromny i rozmawia z każdym jak równy z równym to jest znak że gość jest dojrzały emocjonalnie.Ale nasz Michałek zachowuje się jak dzieciak w szkole co pokazuje w swojej klasie najdroższe zabawki ( ͡° ͜ʖ ͡°) to nie wróży mu długo dystansowego sukcesu.