Wpis z mikrobloga

Jak wiecie player dało d* po całości. Nie widziałem nawet dokładnie startu, później tragiczna jakość transmisji, miejscami wręcz pokaz slajdów z podkładem dźwiękowym sprzed okrążenia, kilka razy wywaliło tak że musiałem odświeżać stronę.

Podobno na Ipla było ok i tam też chyba się przeniosę. Jak tam jest z płatnością, da radę bez karty kredytowej? Jakieś alternatywy?
#f1
  • 7
@TroyaFlight: Właśnie sobie szukam gdzie oglądać, a nie po jakichś streamach z zerową jakością i z tego co na razie poczytałem, to chyba najtaniej Eleven za 15 zł / miesiąc. Jest też f1 tv z jakimiś bajerami, w sumie sprawdzę sobie przed wyścigiem, bo na tydzień chyba za free jest.
@Reality: tak tylko nie mam karty kredytowej żeby bezpośrednio na eleven kupować. player ma kanał eleven ale to po ich stronie był problem z tego co czytałem na tagu. ipla też ma eleven i podobno działało dobrze. Chętnie bym coś też anglojęzycznego wziął ale jakby był sam paypal.
@TroyaFlight: Oj to nie wiem. Tak tylko powiem, bo może mówiąc "karta kredytowa" to nie skrót myślowy i myślisz, że musi być stricte kredytowa - nie musi. Zwykła karta do konta wystarczy. A jak nie masz kompletnie żadnej, no to nie wiem, Revolut albo kup w banku przedpłaconą. Wszystko da się ogarnąć. :)
@TroyaFlight: Transmisja na playerze była tragiczna...akurat kończy mi się pakiet i w kredycie zaufania kupię jeszcze jeden pakiet (bo cały sezon 2018 i AUS GP'19 były ok), jednak jeżeli podczas GP Chin i Azerbejdżanu sytuacja będzie się powtarzać, to przejdę na iplę.
Zresztą, już w czwartek wieczorem podczas programu ElevenF1 były problemy z transmisją i opóźnieniem dźwięku względem obrazu.