Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Bylem dzisiaj u innego fryzjera niż zawsze. Zapytałem się fryzjerki ile kosztuje strzyżenie. Powiedziała że 15 zł. Trochę się zdziwiłem, bo miejce było całkiem ruchliwe, a komentarze w internecie pozytywne.
Po kilkunastu minutach zrobiła mi fajną fryzurkę. Chciałem zapłacić te 15 zł, a tu nagle wyskakuje mi że należy się 50 zł XD. Ja do niej co jest k---a. Miało być 15?! A ona, że to był taki primaaprilisowy żart. No rzeczywiście zajebisty. Zapłaciłem za fryzjera 50 zł k----------ć.

#primaaprilis #logikarozowychpaskow
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marquellyn: jest mi wstyd za ciebie, wystarczylo powiedziec ze nie sciela tak jak oczekiwales i odlozylbys w koncu pieniadze na trojkolowy rowerek.
edit: na brak moralnosci i etyki odpowiadaj zawsze tym samym x(wspolczynnik osobisty)
  • Odpowiedz
@Fang: hehe tak mi sie przypomnialo, kilka lat temu moj znajomy obronił doktorat i po wypiciu wina marki jabol postanowil zostac fryzjerem. Twierdził, że chce uszczesliwiac kobiety nietypowymi fryzurami. Pół roku się spełniał zawodowo. Dawno nie widziałem, ale chyba dalej korzysta z porad psychologa rodzinnego.
Edit jest aktualnie deweloperem szeregowek i do pracy jezdzi autostopem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Millhaven no ziomek pisze, że ściął włosy, a ty zazdrościsz mu ceny, podając cenę za prawdopodobnie farbowanie i ścięcie, a nie za samo ścięcie. Daj spokój, nawet w takiej Warszawie gorące nożyczki są za 80zł., wiec nieadekwatne porównanie.
  • Odpowiedz
@banjo Ale o co Ty się właściwie teraz d----------z, bo nie wiem? Owszem, zapłaciłam 250 zł nie za samo strzyżenie, lecz również za kurację rewitalizującą. Co nie zmienia faktu, że ogólnie rzecz ujmując strzyżenie damskie jest zazwyczaj znacznie droższe od strzyżenia męskiego z całkiem oczywistych powodów. Ty masz chyba ze mną problem, bo już drugi raz uskuteczniasz subtelne d-----------o w moim kierunku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Millhaven nie "d---------m sie", tylko zwróciłam uwagę, że to nieadekwatne porównanie. I nie, nawet nie pamiętam, żebym kiedyś ci odpisywała, więc to nie jest nic personalnego, proszę nie reagować agresją, bo ja się nie rzucam i agresywna też nie jestem. Poza tym, już w niektórych miastach samo proste strzyżenie damskie i męskie to w ogóle jest w całkiem podobnej cenie, co raczej jest niesprawiedliwe z punktu widzenia faceta niestety.
  • Odpowiedz
@banjo Ale dlaczego zakładasz, że jestem agresywna? Na tyle dotkliwie zgorszyło Cie to przytoczone określenie? To przepraszam uprzejmie, zamień je na czepialstwo*. ;) Nie spotkałam się jeszcze nigdy z salonem, który oferuje strzyżenie damskie i męskie w tej samej cenie. Mój komentarz to były tylko impulsywne #gorzkiezale. W rzeczywistości godzę się z tą różnicą w cenie, za wykonaną usługę zapłaciłam.
  • Odpowiedz
  • 2
@Millhaven tak, właśnie wulgarne określenie uznałam za agresję. Ja się właśnie spotkałam, co prawda w mniejszych miastach, aniżeli większych. Też mam gorzkiezale z powodu cen fryzjera, żeby ładnie wyglądać trzeba wybulić parę stów, kieszeń boli ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz