Wpis z mikrobloga

Chłopaki z #przegryw wszystkie wierze w was! Dzisiaj z rana cucki i inne beciaki zakopały mi moje znalezisko o prostytucji i sponsoringu wśród studentek, pomóżćie teraz wykopać! prosiłem z rana i prosze teraz, nie dajmy się, dużo osób wykopało i ponad 50 osób załapkowało mój post promocyjny, ale niestety wiemy jak jest. Teraz nas jest dużo na mirko damy rade, niech im krwa dupsko zapiecze
https://www.wykop.pl/link/4875117/p---------a-i-sponsoring-wsrod-studentek/
@wojna @ukaszeq @rajder_nygga @Indikatiwus_presentusaktiwus @jestemspermiarzem @wypokk @scotieb @przeor22 @borysk5 @arek4444 @riczler @suck_my_duck @insaneboii @psychoacid @tristsram @mrocznyprecel @filozofujacytopor @piksypiksy @scatmanjohn @Drzemka_w_cieniu_drzew @kiedysbylemnormalny @mieszkamzmamusia @lrf1000w @syn_szalwia @XXUnthinkableXX @MonsterQ1234 @sad_pepe @przegrywacz @DzikiWonsZwKapeluszu @KolejnyWykopowyJanusz @hunter_88 @cybek-marian @mirasekturasek @ChceZYC_A_nie_Wegetowac @rouzi @dezyderat @danlenoir @lajfisbjutiful @RekinMisiu @ferdek1212 @KZ_89 @mr_beniz @insam27 @przegranyciul @xeerxees @sebe @LajfIsBjutiful @retzev @josedra52 @Shzavv @harmideron #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mescuda: A jak się odniesiesz do danych z tego artykułu? Według niego 5% mężczyzn prostytuowało się na studiach, co jest przecież większą liczbą, niż ilość robiących to kobiet (3,4%) według tych statystyk.
  • Odpowiedz