Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i Mirabelki. Ile zarabiacie jako fizjoterapeuci? Zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów w tym kierunku, bo powołanie motzno, ale boję się, że wdepnę w zawód gdzie będę zarabiać 2500zł i przeklinać dzień rozpoczęcia studiów.

#fizjoterapia #pracbaza #kiciochpyta #studbaza #zarobki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 13
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: imo dobry kierunek, zarabiac porządne pieniadze mozna kiedy ma się dobra specjalizacje i niekoniecznie musisz pracowac w spa czy w szpitalu i masowac stare dupska tylko wlasnie po dobrych kursach czy specjalizacjach otworzyc wlasny gabinet, szukac roboty w klubach sportowych czy placówkach prywatnych
  • Odpowiedz
Takie zawody są spoko pod tym względem ze można pracować w państwówce i dodatkowo założyć firmę. Nie płacisz za dużo za firmę bo składki odprowadza pracodawca.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: 2500 to w wiekszosci przypadkow dobra pensja, ja #!$%@?. Nie wiem chłopie w jakim jesteś momencie w życiu, ale sam fakt tego że możesz tak stwierdzić powoduje, że mam wrażenie że przez całe życie będziesz #!$%@?ł za miske ryżu i bedziesz z tym najzupełniej ok.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: odpowiadam: zarabiają beznadziejnie. Na państwowym 2500 netto, a jak mają swój gabinet i są NAPRAWDĘ dobrzy to 4500 netto.

OPie, idz na finanse, w byle korporacji w większym mieście dostaniesz po roku-dwóch 4000 na rękę.
  • Odpowiedz
Wszystko zależy od tego jakie masz umiejętności i od kursów jakie zrobisz po studiach albo w trakcie. Znam fizjoterapeutów którzy zarabiają 10k miesięcznie i takich, którzy siedzą w szpitalach za 2.5
  • Odpowiedz