Wpis z mikrobloga

LEGENDARNY ONBOARD Z Q3 Z KWALIFIKACJI Z SUZUKI 2010 ODNALEZIONY

To było okrążenie, jakiego nigdy wcześniej nie widziałem. Wrócił blady jak ściana, całkowicie przerażony.

Tak powiedział o okrążeniu Roberta Kubicy w Q3 w kwalifikacjach do GP Japonii 2010 Alan Permane, który wcześniej pracował m.in. z Michaelem Schumacherem i Fernando Alonso.

Kubica po kwalifikacjach musiał przerwać wywiady bo nie mógł złożyć do kupy jednego zdania. Odszedł na bok i siedział przez 10 minut w samotności myśląc o tym, co się właśnie stało. Samochodem, który nie miał prawa być tak wysoko, zajął w kwalifikacjach 4. miejsce. Jego progres od Q1 do Q3 był niesamowity.
Czas w Q1 1:32,808
Czas w Q3 1:31,231!!!
Prezentuje dla was to legendarne okrążenie, pełne szybkości i ryzyka.
#onboardf1 #f1 #kubica #wygryw #pdk

  • 15
@mayek: Akurat się prowadziła znakomicie, po prostu była znacznie wolniejsza od innych bolidów.

Ale jak mamy przewidywalny bolid który jest łatwy w prowadzeniu i wiadomo co zrobi po danym ruchu kierownicą to można cisnąć powyżej 100 proc. .Z talentem Kubicy ten dobrze prowadzący się przeciętniak robił cuda.
@pawel_je: Nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@odjatakpawlacz: Nie wiem czy mi uwierzysz ale wpadłem na ten pomysł z Suzuka już 1 dnia od założenia konta na wykopie, tylko że musiałem cierpliwie czekać na okazje by to zrobić , udało się ()