Wpis z mikrobloga

  • 0
@Rabusek Ja miałem wykończenie za 1050zl/m2 i z meblami, AGD wyszło coś w okolicach 80k a mam 2 łazienki więc WC osobno i większą wannę.
Sam remont to 3 tygodnie roboty ale realnie 6 gdyż czekali na materiały z projektu gdyż dostawy mocno opóźnione bo wykończenie w najgorszym, letnim czasie.
  • Odpowiedz
@m0rgi: widzisz, ja sie nie kierowałem wyborem najtańszych elementów, toteż wyszło ładnie, funkcjonalnie i mam wytrzymałe materiały i na ścianach, i na podłodze. Całe mieszkanie jest w ścieralnej farbie, więc jak ktoś mi zostawi odciski, to nie musze czekać na wyczyszczenie tego z remontem :)

I rozumiem że zacząłeś (załóżmy) 1 stycznia, i koniec robót był po 6 tygodniach? Czy masz na myśli "tydzień siedział płytkarz, 3 tygodnie przerwy, weszła
  • Odpowiedz
@havocki: to jest światło bardziej takie do robienia klimatu, na górze będzie plafon 4200 lumenów ze będzie jasno jak patrząc prosto w słońce xD plus kafle przy łazience to marmur, troche bilansuje ten zimny beton
  • Odpowiedz
@Rabusek: Mam fluggera farby, gresy i wysokiej jakości panele więc to nie była opcja najtańsza a średnia z dodatkowymi opcjami.
Dla zobrazowania to ich pakiety zależne od standardu to 600zł-800zł-1000zł za metr.
Po 1,5 roku używania dalej wszystko jak nowe wygląda a stolarka na kuchnie, łazienki i szafę w zabudowie też tanio z ich znajomościami wyszła.
Jedyne co mnie u nich #!$%@?ło to właśnie te opóźnienia z dostawami i projektantka
  • Odpowiedz
@m0rgi: mieliśmy też montowany sufit podwieszany, miejsce na paski ledowe pod sufitem, dodatkowe ~15 gniazdek. Ogólnie oni wyszli chyba 10 albo 15k więcej, ale inne firmy oferowały dłuższy czas realizacji, co niwelowało "zniżkę". Dodatkowo, poza jednym błędem, wszystko zrobione jak w projekcie - bez nerwów, stresu, wchodze do mieszkania i mieszkam, bo wszystko gotowe :)
  • Odpowiedz
@Rabusek: W łazience sufitu podwieszanego nie mam ale za to w salonie z kuchnią i przedpokoju już tak i też to liczyłem. Podobnie jak dopłatę za drugą łazienkę(WC) co też trochę koszt podnosi gdyż masz następne 4 ściany do obłożenia płytkami.
  • Odpowiedz
@m0rgi: no to nie wiem, widocznie tanio trafiłęś ;)
mieliśmy do wyboru jeszcze perfect construction, ale oni to tam są już niewypłacalni i prawie byśmy sie #!$%@?.

U mnie na pewno cene podbiła właśnie wylewka (+5k) i deska kibla (ta z bidetem od V&B to 8k), czyli 13k za te dwa elementy ;)
  • Odpowiedz