Wpis z mikrobloga

  • 0
@Rabusek błąd! No ale to z czasem zauważysz. Zawsze możesz zamienić na podwójne albo podratować się listwą, tyle, że to wtedy już nie za ładnie wygląda. No ale i tak łazienka super. Gratki
  • Odpowiedz
  • 0
@Rabusek spoko, da się poprawić w późniejszym czasie. Podwójne to raczej już bez klapki ale jest na tyle daleko, że woda to nie problem.
  • Odpowiedz
@Rabusek a jak z winylami-poza tym że wylewka musi być mega równa, wyglądają lepiej niż zwykłe panele? Mają ładny rysunek drewna, wgłebienia i fugę? Chyba cienkie są mocno i elastyczne? Mi kojarzą się trochę z takimi elastycznymi paskami, jakbyś linoleum pociął. I w sumie przez to skojarzenie sam mam obawy by iść w winylową podłogę.
  • Odpowiedz
poza tym że wylewka musi być mega równa


@thewickerman88: no to jest duży minus jeśli masz taniego dewelopera, bo oznacza +5k za samopoziomującą :/

wyglądają lepiej niż zwykłe panele

Tak, są też cieplejsze w dotyku, wydaje mi się, że troche twardsze, ale byłem na mieszkaniu dwa razy i ciężko mi jeszcze stwierdzić. Najważniejsze dla nas było
  • Odpowiedz
@Rabusek dzięki obadam sprawę. Właśnie planuje wywalić trochę ścian i zrobić jedną wielką podłogę bez przejść przez cały przedpokój salon i kuchnię. Jeśli winyl sprawdza się w kuchni to mega opcja.
  • Odpowiedz
  • 0
@wiesien: wylewka była „wystarczająco” prosta, a winyl niestety nie znosi najmniejszych krzywizn. Wiec nie, nie było opcji żeby dwerloper to poprawił :(
  • Odpowiedz