Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zapisałem na kompletny kurs. C, C+E plus przewóz rzeczy. Ale to co piszecie pod tagami, to jest dość odrzucające, nie tak to sobie wyobrażałem. Walka o minuty, odpierdziel za spóźnienie parę minut itd. Na prawdę tak ciężko znaleźć normalnego pracodawcę? Jakbym całości nie zapłacił to bym się wycofał. A zwłaszcza jak jak czytam wpisy początkującego PodlaskaKnaga. Maciek i Robak chyba Wy trafiliście na normalnych pracodawców.
#zycietruckera #bekaztrans

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 20
@Refusek: ja zacząłem na cysternach w DE, zatrudniony byłem w polskich oddziałach niemieckich firm, ale nigdy po Polsce nie jeździłem.

A, no i zapraszam do UK. Za 68 godzin pracy i cztery nocki fakturka na ponad 1k £
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:
Zrobisz kwity i spróbujesz. Uprawnienia zostaną i mogą się przydać w najmniej oczekiwanym momencie.
Praca, jak praca ma swoje plusy i minusy. Ja pracowałem u najróżniejszych idiotów i trafiłem w końcu do człowieka, u którego praca sprawia mi masę przyjemności i frajdy.
@Maciek5000: ktoś niwy w temacie na start będzie szukał na PAYE a tam lipa zwłaszcza ze #!$%@? agencje wciskają rozliczanie przez Umbrella a ci to już złodzieje. ;)

Niby najlepiej na kontrakt ale nie tak prosto zwłaszcza jak jest się nowym, jeszcze te debilne assesmenty prowadzone przez idiotów bez pojęcia