Wpis z mikrobloga

szczerze mówiąc, to mam dosyć tego portalu. W sumie zawsze coś ciekawego tutaj się znalazło, ale poziom #moderacja i #moderacjacontent tego portalu jest tak żałośnie niski, że witki opadają.

Nijaki @UZNANIE-2863-PLN który zarejestrował się 3 m-ce temu (tak jak @Uznanie-2865-PLN ale akurat nie o multi mówić będę, bo tu moderacja nie istnieje na tym portalu w tej dziedzinie (pzdr #rumun)) dworuje sobie z religii Katolickiej. I ok, rozumiem #bekazkatoli #gimboateizm itd. Ale koledze to nie wystarczy. Pod postem o pluskwach w metrze pisze "Pewnie jakiś katolik"
https://www.wykop.pl/link/4864963/comment/64191499/#comment-64191499
No spoko, przecież każdy Katolik to pluskwa! Zgłosiłem. Po 2 dniach nadal czeka na decyzję no bo moderacja to strasznie zapracowani ludzie. W końcu cały czas w polu robią.
No ale sobie patrzę, co kolega za content tworzy i proszę! Pod znaleziskiem o chłopaku który sobie 70 magnetycznych kulek do penis wsadził, kolega pisze: "A może to były paciorki rurzańca xD ".
https://www.wykop.pl/link/4868143/comment/64259009/#comment-64259009
No i napisałem do moderacji żeby się ruszyli bo to jest art 196 KK i osobiście jako katolik mnie obraża takie porównywanie. To jak by kolega napisał że: "a może to są paciorki islamskiej subhi" albo "a może to są paciorki buddyjskiej mali" też nie obraża uczuć religijnych? NIe?
No to napisałem, że jak nie zrobią z tym porządku to zgłoszę to na #policja ale wiecie co mi kolega 4gjd z #moderacja odpisał? Adres do jednostki walczącej z przestępczością internetową (obrazek poniżej). I w sumie teraz mógłbym wrzucić pastę o wiadomo czym i zaświecić jasno po raz ostatni w geście protestu, albo pisać ckliwe pożegnanie że ja tu już więcej nie wejdę. ALE pragnę napisać moderacji, że zgłoszę to pod podany adres i nie dam wam tej satysfakcji moderacjo, będę walczył z mową nienawiści, bo wy nie wiecie nawet co to znaczy @m_b i @wykop może ktoś to przeczyta ale w sumie to i tak nie ma znaczenia.
qluch - szczerze mówiąc, to mam dosyć tego portalu. W sumie zawsze coś ciekawego tuta...

źródło: comment_eye5mOq21ud0derHZs8vX9JI5IgThIyS.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • 22
@qluch wyjmij z dupy kij xD
Wyzywanie kogos od katoli/ateuszy albo Polaczków to nie zbrodnia.
Idz przetrzyj twarz ręcznikiem z husaria i znów paciorek na uspokojenie
  • Odpowiedz
No i napisałem do moderacji żeby się ruszyli bo to jest art 196 KK i osobiście jako katolik mnie obraża takie porównywanie.


@qluch: No comment...
  • Odpowiedz
@qluch: Wariaci są po każdej stronie, niezależnie od poglądów i przekonań religijnych. Polecam #czarnolisto, ja bez tego narzędzia zrezygnowałbym z przeglądania mirko. A szkoda by było, bo obok szurów jest tutaj dużo prawilnych Mirków postujących jakościowe treści.
  • Odpowiedz
sluchaj, mam głeboko gdzieś pana bozię i nie jest to obraza twoich uczuc tylko moje zdanie jako (formalnie) katolika


@Amerykanski-Naukowiec: to co napisałeś nie ma kompletnie sensu. Jak możesz być formalnie katolikiem? Nie zrobiłeś apostazji? Jak możesz mieć Boga gdzieś skoro go niema? W ogóle strasznie dużo emocji w tej wypowiedzi widzę, możesz jeszcze raz napisać o co Ci chodzi?

@xandra: o! Siema xandra! Czytaj ze zrozumieniem. Nie łapiesz o
  • Odpowiedz
@Amerykanski-Naukowiec: Nigdy, nie udowodnisz tego, że bóg nie istnieje, żyjesz w kraju gdzie są respektowane prawa religijne i nie masz się nawet jak z tym kłócić.
A jak już wystawiasz tezę to udowodnij, chociaż po avatarze sądzę, że twój mózg już został zjedzony xD
  • Odpowiedz
@qluch: Łapię, wierzący w niewidzialnych przyjaciół ma żal, że inni w nich nie wierzą (σ ͜ʖσ) I jeszcze czuje się obrażony xDDD
  • Odpowiedz