Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: Krzysiu ora sam siebie jeżeli twierdzi że w Polsce jest więcej wegan niż katolików.

Ale w zasadzie prawdziwych katolików, czyli takich którzy przeczytali pismo, chodzą do kościoła, przyjmują komunię, honorują post, i nie są nielogiczni( na przykład wierzą w reinkarnacje) przynajmniej powierzchnie jest w Polsce pewnie z 10% jak nie mniej.
  • Odpowiedz
@CynicznyMarksista: masz mało katolików którzy robią problem z tym że dostaną same warzywa a rybę i warzywa. Teraz powiedz weganowi że ryba to dla ciebie nie mięso. Będzie hur dur itp. Koleś zauważa problem a ty uważasz że ora sam siebie. Widać analityce myślenie boli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
Teraz powiedz weganowi że ryba to dla ciebie nie mięso. Będzie hur dur itp.

@evilbadday: albo wykształciuchowi że słońce krąży wokół ziemi, tfu lewactwo
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: xD co za niesamowity świat w którym żyjemy, prosty lud się zajmuje kwestią ryby w piątek, bo tysiące lat temu najarany pod sufit dziad na pustyni widział Pana Boga, który mu przy tej okazji zrobił wykaz dietetyczny, a naukowcy w tym czasie rozkminiają jak utrzymać plazmę w stabilnym stanie żeby zbudować reaktor termonuklearny
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: swoją drogą ale mnie osobiście chociaż vege nie jestem coś trafia jak widzę „menu wegetariańskie - ryba jakaś tam”
Za każdym #!$%@?*** razem jak mam wyjazd w pracy (niby normalne postępowe korpo) to nie ważne czy wyjazd integracyjny czy wigilia jakaś w hotelu wszystkie osoby wege dostają rybę w jakiejś formie. Nie wiem czy to jest ignorancja zarządu czy ignorancja szefów kuchni ale dla mnie to jest tak trochę nie
  • Odpowiedz