Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kospitos261: podstawy się nie dezaktualizują. Dobra zoptymalizowana strona sama się broni. Czemu Wikipedia jest bardzo wysoko?

Tylko tymczasowe hacki się dezaktualizują. Ale ich nie powinno się używać.
  • Odpowiedz
@mk321: no tak, ale po co trzymać podstawy po tylu latach? Niepotrzebnie zajmuje miejsce na dysku i w mojej głowie. Szukam czegoś ważnego i muszę przerzucić te stare pliki :P nie lepiej sie skupić na tym co teraz jest ważne?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kospitos261: kiedyś może użyjesz.

1. Wrzuć na jakiś dysk zewnętrzny. Tam gdzie robisz kopię zapasową. Chyba dużo nie zajmuje.

2. Wrzuć na jakiś hosting i niech inni to sobie wezmą. Najłatwiej na Chomikuj. Trudniej na mega.co.nz bo musisz podawać linki i nikt sam tego nie znajdzie.
  • Odpowiedz
Chomikuj


@Poldek0000: @mk321: właśnie to chomikuj mi polecacie, a ja zapomnialem o tym serwisie :D w ogóle jest jakiś odpowiednik międzynarodowy?

1. Wrzuć na jakiś dysk zewnętrzny. Tam gdzie robisz kopię zapasową. Chyba
  • Odpowiedz
@kospitos261: nie odróżniasz przechowywania niepotrzebnych śmieci od przechowywania wiedzy.

Każdy kto zbiera książki to syllogoman? Każdy co ma bibliotekę to syllogoman?

Każda cywilizacja zbiera wiedzę. Po to jest pismo, po to są książki. Technologia ułatwia zbieranie i przechowywanie wiedzy. Po to powstały książki cyfrowe. Zamiast budować Bibliotekę Narodową, która dużo kosztuje i zajmuje dużo miejsca, a potem trzeba ją utrzymywać, to można zgrać PDF-y na nośnik
  • Odpowiedz