Wpis z mikrobloga

ja np. mam kolege
któremu #!$%@?ło rękę i 2 nogi
i normalnie po 20 latach wrócił do RiG(cz) World i upala PP
czasem mu mama pomoże zmienić biegi czy zrobić nawrót ale
nic się nie zestarzał, skill ten sam, w formule jeden też się autka nie zmieniają
w monako np nawraca tylko mama szybko wtedy podbiega i dociska kierownicę
i ogólnie to wiecie
ja po tych 8 latach spodziewałem się że robert wsiądzie upali chwile bolid
i #!$%@? P 1
bo co taki george umie
mieć mistrza F2 i potem upalać jakieś złomy z Force India i Mercedesa to tak jakby #!$%@? sołtys ci kalesony na morde założył
a u roberta co to jest 8 lat
nic się praktycznie nie zmieniło
bolid to bolid
#pdk
a tu patrzę robert jakieś W Y M Ó W K I ma, niektórzy mówią że on próbuje wytłumaczyć obecną sytuację w zespole czy coś ale ja mu tam #!$%@? nie wierzę bo co ma do tego zespół jak umiesz jeździć i jestes najlepszy to bedziesz pierwszy lol
podczas gdy George #!$%@? leci na ostro
ciśnie party mode
tak się #!$%@? stara że aż 19 jest, to już coś
a robert? p 20?
no ja jako kibic ceniący sobie sukces i zapaleniec obserwujący F1 od 2011-2018 zza ekranu spodziewałem się pozamykania mord tym niedowiarkom
i ja ogólnie oczy mam dobre nie mam wad okularów nie muszę nosić
i #!$%@? no jednak widać
ta ręka
#!$%@? z tym że go wszerz i wzdłuż przebadali i ponoć potwierdzili że nie ma problemów
ale ja widze #!$%@?
no ta ręka no #!$%@? boli no
ludzie
też na #!$%@? mu te rajdy były to ja nie wiem jak on wygrał te WRC2 jak co chwile sie #!$%@?ł xdddd RBR z czeskim pluginem i jazda co najwyżej by sobie kierownice spalił
Ja jeżdżę komputerowo i wiem, puchary zdobywałem w #!$%@?
wiem co to znaczy sukces, zimna głowa i konsystencja
oglądam te onboardy to on nawet sterować tym nie umie, kolega maciek z zespołu w #!$%@? lepiej puszuje a na starym G25 upala
bolid i aero nie takie, pff co on #!$%@? jak w bahrajnie 1/1 wingi się ustawia pewnie na defaulcie jeździ
ja widze gdzie robert powinien nadrabiać
a nie umie
#!$%@? orlen tyle milionów wydał na niego
a ja cyk direct drive i siedzenie z jelcza 3 monitory, wszyscy szanowani simracerzy mnie szanują (a jest ich aż ośmiu)
rfactor kupiony, tam nawet fizyka opon jest lepsza niż w prawdziwym życiu, nawet drużyny f1 go używajom
i można upalać
i ja widze że on #!$%@? jeździ
ps. to jego setup

#kubica #f1 #pasta
źródło: comment_1CO7PR7sgkC7LmMMQs9dlEXKTCFIybrW.jpg