Wpis z mikrobloga

Mirki dopiero co kupiłem #logitech #g920 i już mam z nią problem który jest często opisany w internecie. A chodzi konkretnie o pedał hamulca, jest na tyle twardy ze wciśnięcie go do połowy jest dużym problemem. W #dirtrally2 nie ma tego problemu bo można skalibrować sobie ten pedał i wciskając do połowy jest 100%. Natomiast w #forzahorizon4 nie ma takiej opcji. Właśnie pobieram #projectcars2 i zobaczymy jak tam będzie. Nie wiem czy odsyłać na gwarancje/zwrócić, wyciągnąć tą gumę czy czekać aż się trochę wyrobi. Poradzicie mirki.
#kierownica #xboxone #ps4
No i wybaczcie ze was wołam ale może ktoś z was miał podobny problem #simracing #assettocorsa
  • 26
  • Odpowiedz
  • 1
@gappaz: tak, właściwie to to samo. No właśnie to jest ta guma o której pisze, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś to robił i ma jakaś opinie na ten temat. No i oczywiście co z gwarancją
  • Odpowiedz
@Haslo123: ja grałem na ps4 (stąd g29) i najwięcej czasu spędziłem na f1 2017 i 2018 i GT Sport. W F1 swobodnie sobie mogłem ustawić każdy parametr sterowania. W GT sport nie pamiętam jak było z ustawieniami sterowania, ale też od #!$%@? czasu spędziłem na ściganiu się w tej gierce.
  • Odpowiedz
  • 0
@gappaz: No dobra to na razie nie wyciągam i zobaczę czy się przyzwyczaję :D generalnie to moje pierwsze styknięcie z taka kierownica, na początku ten FFB więcej mnie #!$%@? niż pomaga xd
  • Odpowiedz
na początku ten FFB więcej mnie #!$%@? niż pomaga xd


@Haslo123: Pewien kierowca rajdowy, który gra również w gierki stwierdził, że w RL nie ma wcale dużych oporów na kierownicy w rajdówkach i żeby mieć "realistyczne" odczucia w grze to w zasadzie siłę FFB trzeba by ustawić dość niską.
  • Odpowiedz
@Haslo123: dzisiaj odbieram swoją. Czyżby też upolowana na pepperze? XD Grasz na stojaku, czy normalnie do biurka podpięta? Zastanawiam się, czy też będę narzekał na ten hamulec.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pendunate: tak z peppera xd niestety chwilowo do biurka i jest ciężko :D pewnie hamulec to będzie pierwsza rzecz która zrobisz chyba ze będziesz miał stelaż :D
  • Odpowiedz