Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Próbowałem słuchać tego ich podcastu (forumogadka) bo mało jest ciekawych po polsku, ale są tak czerstwi, że nie daje rady.


@michael323: Może to kwestia wieku, ja jestem mniej więcej w wieku nagrywających Forumogadkę i mnie bawią, czasem do łez :)
  • Odpowiedz
Są strasznie czerstwi, a czasami wręcz cringowi.


@michael323: Pozwolę sobie na cytat:

Ale wiadomo to jest kwestia gustu


:P

Humor poprawny politycznie.


Nie powiedziałbym. Jak się pojawiają kwestie np. rasy, to zdecydowanie nie jest poprawnie politycznie. A jak Qbar (od 20 lat mieszka w Chicago) prowadził swój kącik amerykański i wszedł na kwestie rasowe, to tak pojechał, że ta rasistowska połowa wypoka chciałaby go na rękach nosić, gdyby posłuchali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mordeusz: to nie kwestia wieku. Mam 28 lat, zacząłem słuchać jakoś w 2011, bawi tak samo jak bawiło. Ciężki temat, ale do mnie na przykład Wonziu trafia bardzo średnio, nie ten typ humoru chyba.
  • Odpowiedz
to nie kwestia wieku. Mam 28 lat, zacząłem słuchać jakoś w 2011, bawi tak samo jak bawiło.


@kemilk: Ja nie twierdzę, że to na pewno kwestia wieku u każdego, ale ja to widzę sam po sobie. W okolicach 30-tki miałem trochę kija w dupie. Zaprzątały mnie sprawy typu to już trzeba założyć rodzinę, wziąłem kredyt hipoteczny na dom (zgadnij w jakiej walucie ~10 lat temu :P ) i się "ustatkowywałem". Wtedy
  • Odpowiedz
@Mordeusz: rozgrywka ma chyba najlepsze intra na polskiej scenie podcastów Maciek odwala super robotę. Co do streamów forumogadki to raz są lepsze raz gorsze, ale najlepiej gdy robią je w ekipie. Podobnie z ich podcastem który lubię słuchać. Czasem po jakimś tekście to ma się humor poprawiony na cały dzień i w sumie to nadal bawi mnie jak sobie wspomnę o gotowaniu parówek, czy nockach na cpnie xd
  • Odpowiedz
@Fearaneruial: Nie jestem kapusiem ;) wpadnij to może zobaczysz. W każdym razie raz tam widziałem jedną z legend wykopu, która tutaj się już nie za bardzo udziela, przynajmniej na tym znanym wszystkim koncie.
  • Odpowiedz
rozgrywka ma chyba najlepsze intra na polskiej scenie podcastów Maciek odwala super robotę.


@Maneharno: Prawda. Bardzo ich chwaliłem, gdy jeszcze się udzielałem na forum Polygamii i widać było, że się cieszą z pochwał. Do dziś pamiętam m.in. intro z Kenny Loggins, słuchałem tego intra chyba ze 30 razy, jak wchodzi ta muzyczka z Benny Hilla to się można popłakać ze śmiechu :)

Z kolei w ostatniej Forumogadce przezabawnie słucha się Tartaqa
  • Odpowiedz