Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Koniec. Gks górą. W końcu! Będzie 7 mecz w sobotę. Oby krótszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie często się zdarza by po #phl można było przełączyć na #nhl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hokej
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrDeadhead: no przegrana w 7 tercji nie może smakować dobrze ale mieli okazję by skończyć to wcześniej, sam Dziubinski z 3 przynajmniej. Final już za tydzień zobaczymy co się wydarzy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jxlhc: przerwa ( ͡º ͜ʖ͡º) jednym okiem pewnie obejrzę jeszcze kawałek ale trzeba się wyspać bo w piątek Pens z Predators a w niedziele Tampa z Caps. Jak żyć w tej strefie czasowej ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GuziQ: Czemu? Promocja była. 2.33 mecza w cenie jednego ( ͡º ͜ʖ͡º) Troche jednak rozumiem bo sam dzien wczesniej mialem 1.5 tercji dogrywki i chyba jednak wole karne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@alienv nie, nie. Ja wolę takie dogrywki, jest dobrze. Takiego meczu pewnie już nie zobaczę przez całe swoje życie. Tutaj bardziej pewnie chodzić o zakończenie.... Może i Tychy były lepsze, ale słupek, karny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@GuziQ: Dogrywki same w sobie są emocjonujące, ale granie ich jedne po drugich już odbieram dużo gorzej. Jest już spore zmęczenie i nerwy. Sam nie wiem czy bardziej moje czy zawodników ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@alienv zgodzę się. Ale nie sądzę by mecze kończyły się później niż koniec 1 dogrywki, max 2. Ten mecz to był po prostu ewenement. Popatrz na to kiedy kończyły się poprzednie dogrywki tych drużyn w tym półfinale.
  • Odpowiedz