Wpis z mikrobloga

Na prośbę użytkownika @stekelenburg przypominamy o tym, że do soboty do godziny 24.00 trwają zapisy do turnieju i tytuł "Najmądrzejszego Wykopowicza". Zapisy i szczegóły tutaj.

Dla najlepszych uczestnikow turnieju przewidziano atrakcyjne nagrody :-)
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gugas: on działał już wcześniej i wiele osób go sobie już obejrzało. Gacek wprowadza właśnie jakieś poprawki do tego elementu, stąd wykrzaczenia. Trzeba po prostu czekać aż gacek przestanie ;)
  • Odpowiedz
@stekelenburg: test wyglądał tak samo i w dniu pojawienia się wykopaliska, tyle że nie miałem czasu wrzucić tu info. Mam nadzieję, że to się zmieni, bo przy 6s na pytanie, to nie zdążę przeczytać połowy pytań otwierając każde w nowym oknie...
  • Odpowiedz
@brak_nicku: musisz użyć po prostu innej przeglądarki, test testowy został usunięty, ponieważ przygotowujemy aplikację do odpalenia testu właściwego dziś o 16.00. Oczywiście pozostałe terminy są nadal aktualne, więc nie trzeba tego robić dzisiaj ;)
  • Odpowiedz
@stekelenburg: ok, mogę spróbować innej przeglądarki, tylko dziwne, że Chrome'a używam dość długo i dość intensywnie i na żadnej innej stronie nie spotkałem się z takim problemem, żeby się jakiekolwiek obrazki nie pojawiały
  • Odpowiedz