Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim :) Udało mi się dzisiaj dopatrzyć post @Kartkowka_z_grilla, a także założony przez niego autorski tag, na którym dzieli się swoimi dziełami i ciesze się, że na portalu ze śmiesznymi obrazkami, można również znaleźć taki ciekawy content. Chciałbym zaprezentować mój pierwszy model i liczę na ciekawe oraz konstruktywne uwagi od "starych wyjadaczy", które pomogą mi się jeszcze rozwijać. Złożenie i pomalowanie zajęło mi z kilkoma przerwami 4 miesiące. Głównie dlatego, że jest to mój pierwszy model, to wiele rzeczy musiałem dokupować, np. pigmenty czy farby. Sam jestem bardzo zadowolony z efektu, ale wiem, że przede mną jeszcze długa droga. #modelarstwo #czolgi #zainteresowania #poczatkujacymodelarz
dserafin - Cześć wszystkim :) Udało mi się dzisiaj dopatrzyć post @Kartkowkazgrilla, ...

źródło: comment_3xw5xI1i7rAmy04h4l7beaHbaZzPOtEt.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@dserafin: no jak juz jestem zaeolany to sie wypowiem. Generalnie o niebo lepiej niz moj pierwszy model. Fajnie, ze pomyslales od razu o wgnieceniach.
Dunkelgelb pod kamo wpada chyba w rozowy. Troszke. Zielona obwodka nieco nierowna. Gdybys ja zrobil farba olejna, to moglbys potem terpentyna albo white spiritem skorygowac pomylki.
Daje plus, bo jak wspominalem, jest duzo lepiej niz u mnie na poczatku. Generalnie super i tak trzymac ( ͡
  • Odpowiedz
  • 0
@Kartkowka_z_grilla: dzięki wielkie, miło usłyszeć, ze nie jest tak źle :) Przed rozpoczęciem składania, a potem w trakcie oglądnąłem chyba milion filmików na youtubie, wiec jakiś ogólny zamysł miałem. Ale rzeczywiście, to o czym mówisz teraz dosyć mocno mi wpada w oczy i na pewno zwrócę uwagę przy składaniu mojego nowego nabytku „Panthery” :)
  • Odpowiedz
  • 0
@kozaqwawa: Są nie pomalowane, o istnieniu bandaży dowiedziałem się nie dawno... Nie wiem jak to się stało, ze je przeoczyłem przy oglądaniu zdjęć historycznych, ale na pewno już jestem mądrzejszy o ta wiedzę.
  • Odpowiedz