Wpis z mikrobloga

@swietlowka Ale co w tym dziwnego? Przez ten wiek między innymi przegrali. Wiadomo, że nie mogą teraz postulować o jego podwyższenie. Tak samo 500+ to droga jednokierunkowa, żadna partia która chce wygrać nie może deklarowac, że je zlikwiduje. - I było to już wiadome w 2016 r jak wprowadzono 500+. Smutne ale prawdziwe. I wielu to przewidział, jak się raz wprowadzi socjal to już się go nie zlikwiduje aż do momentu kryzysu
@swietlowka: ale nie manipuluj, bo duża część europosłów PO głosowała przeciwko. Post też gówniany, bo podniesienie wieku emerytalnego to konieczność, ale że opór okazał się zbyt duży, to nie będą - póki co - tego forsować. Za sankcjami też nie głosowali, tylko - z tego co pamiętam - wstrzymali się od głosu, bo rezolucje mają dać kopa rządowi PiS, ale też źle wyglądałoby głosowanie "za".

Z 500+ od początku mieli
@TurboDynamo no #!$%@? bez jaj
PiS jest beznadziejny,ale PO obecnie to juz jest dno i metr mulu. Bez Tuska,ta wodzowska partia nie ma niczego ciekawego do zapferowania.
Nie ma Tuska,nie ma PO.
Nie ma Kaczynskiego,nie ma PiS.
@swietlowka: ja to szczerze mówiąc już nie mam zielonego pojęcia czego chce platforma. Pogubiłem się zupełnie. Z jednej strony widzę na ich stronie obrazek PO przeciwko acta2, z drugiej widzę że część członków głosowała za, część przeciw a część wolała się nie pokazać by nie wyszło że są za. Niby byli przeciwko 500 plus ale teraz są za rozszerzeniem (chociaż moze teraz jako że PiS chce rozszerzyć to jako prawdziwa opozycja